Skocz do zawartości

własny snowpark?:P


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak... wielu z Was tak jak ja mieszka naterenie nizinnym i do najblizszego stoku ma kawał drogi... (tzn ja mam 6 km od siebie w Unisawiu ale mówie tak ogólnie) 2 latra temu zburowałem ze śniegu zjazd z dachu garazu i na końcu skocznie,,, jesli pogoda dooisze dobuduje jeszcze jakiegos raila lub coś w tym stylu... macie jakies pomysły? moge dać fotke jednej ze skoczni jak chcecie..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo dobry temat :-D Moim zdaniem przy odrobinie fantazji, pracy i przy niewielkim nakładzie można stworzy coś na miarę ala snowparku :-) U nas w mieścinie mamy jednataką miejscówę gdzie mamy fajna skocznie, mieliśmy też niby boxa zrbionego z ławeczki "tyskie" :[_ ale ktoś ukradł :roll: Na ten sezon już mam obmyśloną konstrukcje na prawie profesjonalnego boxa no i rejla jeśli kasy starczy :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie podobno ma byc 15-20 stopni. ;/ Jeśli już tak będzie, to mam nadzieję, że później zawita do nas mroźna i długa zima. :)

 

Też planuję jakiś rejl zrobic. Mam całkiem fajny słupek do tego. Wystarczy trochę maznąc jakimś hammerite'em i będzie git! :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...