Skocz do zawartości

Palmer


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Co myslicie o deskach firmy Palmer?

Czy są to dobre deski na początek? Z tego co wiem Palmer to bardzo dobra firma.

Dokładniej chodzi mi o model Palmer Rival. Kupiłem tą deske gdyż na innym forum zapewniali mnie, że ta deska jest odpowiednia.

Czekam na odpowiedzi :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palmer to dobra firma cały czas robią solidne dechy, może nie wybitne ale dobre. Co do modelu Rival to tego modelu nie kojarzę. Z którego to sezonu ? bo w ostatnich dwóch sezonach nie kojarzę takiego modelu deski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bercik - niestety Palmer zmienił jakieś 3-4 lat temu (a może 4-5) właściciela, przeniósł produkcję do kiepskiej, ale taniej fabryki chińskiej (zamawiają w niej aktualnie deski wyłącznie 3 amerykańskie markety) i deski już nie te same co kiedyś. Dawno temu, to rzeczywiście była pierwsza liga, a teraz jadą na opinii. Chyba ostatnią rzeczą z której słyną są ich powerlinki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca! Palmer dalej produkuje dobrej klasy deski. To ze przeniosl produkcje do kiepskiej chinskiej fabryki to skad ci sie taka informacja wziela co ? - kolega powiedzial ? sam Jezdze na Palmerze i zlego slowa nie moge powiedziec o tym blacie. Fakt Palmer produkuje deski typowo FS wiec sa dosc sztywne.

 

marpyc, nie zgadzam sie z Toba

lol749, dobry zakup

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do konca! Palmer dalej produkuje dobrej klasy deski. To ze przeniosl produkcje do kiepskiej chinskiej fabryki to skad ci sie taka informacja wziela co ? - kolega powiedzial ? sam Jezdze na Palmerze i zlego slowa nie moge powiedziec o tym blacie. Fakt Palmer produkuje deski typowo FS wiec sa dosc sztywne.

 

marpyc, nie zgadzam sie z Toba

lol749, dobry zakup

 

Kolega mi powiedział? Ręce mi opadły jak przeczytałem co napisałeś. Szczególnie, że takie rzeczy moderator pisze.

 

Opowiadał mi o tym, aktualny menedżer fabryki. Zrobiłem tam sample swoich desek. Rok temu byłem dwa razy w Shenzhen między innymi w tej fabryce. Takiego syfu nawet w Skyrocku nie mają, choć to niby inna kultura w tej części Chin. Deski FS są sztywne?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...