Skocz do zawartości

Śruby mocujące wiązania - Burton


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) Mam taki mały problem - mianowicie muszę kupić nowe śruby mocujące wiązania (Burton C60) tylko nie wiem jaka długość będzie odpowiednia... wiem, mógłbym zmierzyć suwmiarką starą śrubkę i kupić taką samą... sęk w tym, że aktualnie wiązania są zamocowane przez 2 typy śrubek (jedne są dłuższe, drugie krótsze - sick!) i nie wiem które będą odpowiednie... Jeśli się ktoś orientuje jaka powinna być długość tych śrubek (w wiązaniach Burtona) to proszę, dajcie znać :D Albo gdyby ktoś kto też ma wiązania Burtona mógłby dla mnie zmierzyć długość tych śrubek w swoich wiązaniach, byłbym bardzo wdzięczny! Z góry dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dwa typy srubek wkrecone i wszystko dziala? wiec w czym problem :D sprawdz, ktora lepiej trzyma, wez ja w reke, idz do sklepu dla majsterkowiczow i moze cos znajdziesz. Ew. jest komplet srubek Dakine za 29zl. Jak beda za dlugie to sie spiluje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie z tą logicznością nie byłem do końca pewien, hehe ;p Byłem dzisiaj w Castoramie i kupiłem sobie 8 śrubek - jedna za 1zł ;p model M6x16mm - pasują idealnie i wyglądają jak oryginalne ;) Jednak jest jeszcze jeden problem... ni pigmej, nie ma takich podkładek pod nie jak trzeba (to charakterystyczne wyżłobienie, na główkę śruby)... ^^ więc narazie przykręciłem na starych... ale co będzie gdy się któraś niechcący zgubi ? :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze...podkladka lepiej rozklada sile (sruba naciska punktowo) a im wieksza podkladka tym wieksza pole nacisku. Tak naprawde, wydaje mi sie, ze kazda podkladka wyda. Tylko z tymi srubami uwazaj i nie przekrec insertow ;) Jesli je przekrecisz, to po stronie slizgu w miejscach srub pojawia sie wypuklosci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...