Skocz do zawartości

World Snowboarding Day


Rekomendowane odpowiedzi

"18 grudnia Burton Snowboards oraz Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zaprasza do Białki Tatrzańskiej na celebrację „Światowego Dnia Snowboardu” . W tym dniu każdy będzie miał okazję przetestować część przeszkód, które później znajdą się w snowparku. Zaczynamy od godziny 10. Mini snowpark będzie usytuowany na dole stoku pomiędzy koleją 6-osobową, a Banią. Oczywiście nie zabraknie nagród i gadżetów od partnerów eventu!"

 

Był ktoś? Jak było? Będą jakieś nowe ciekawe przeszkody w Białce? I jak wygląda ta nowa kolejka krzesełkowa z zakryciem? I czy ktoś może porównać te tegoroczne zmiany do tego co było w zeszłym roku?

Wiem że może powiecie że to jeszcze za wcześnie na ocenę, ale jakąś wstępną ocenę można wysnuć jeśli chodzi o te obiecywane nowości

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co wiem o Białce to fakt, że jest tam mnóstwo ludzi, zresztą to nie dziwnie skoro to jeden z niewielu działających stoków, więc cała Polska tam jeździ. :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ze znajomymi na ten weekend (co minął) jechać, ale stwierdziłem że narazie się nie opłaca z wyżej wymienionego powodu. Pozostaje czekać na śnieg i (lub) mrozy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...