Skocz do zawartości

Airhole? Bandana? Cokolwiek?


Rekomendowane odpowiedzi

Bandany niestety mnie zawiodły,gdyż pod wpływem mojego oddechu stawały się wilgotne,po czym zamarzały i przestało być miło. Trudno. Moją uwagę ostatnio przykuły airhole,wydają się rozwiązaniem idealnym,niestety... te które widziałem na necie kosztują po 80-90 zł. Czy to jest warte takiej ceny do jazdy po Karpatach? Ew. macie pomysły na jakieś jeszcze zamienniki chroniące twarz? Skóra białego niedźwiedzia,albo coś w tym rodzaju?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio zastanawiam się nad zakupem bandany i wlasnie myslalem nad Airholem albo Wolfacem, fakt sa dosc drogie ale mysle, ze warte swojej ceny :) Tez chetnie poslucham opinii kogos kto w czyms takim smiga.

 

Jak nie bandana to moze po prostu kominiarka?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dakiny kosztuja po 90-120zl :) tyle, ze one sa dosc grube, nie wiem jak airhole, bo nie mialem tego w reku.

Ja smigam w szaliku, chyba bez kominiarki... nie pamietam ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel - szalika ciężko gdzieś upchać,a jak zwisa to trochę nieporęcznie ;p A co do tych dakinów,to co mam wpisać w google żeby to znaleźć? Wybaczcie brak myślenia,ale dopiero z treningu wróciłem

mcone1- no jak śnieg pada i jadę ze spora prędkością to trochę mi przeszkadza brak osłony na ryjek :)

A z tym airholem to kurde... kosztują prawie tyle co moje rękawice z burtona z porządnymi wzmocnieniami,czyli rzecz potrzebna i warta swoich pieniędzy,a chusta z dziurą? Co myślicie o home-madzie,czyli bandanie z wyciętym nożyczkami otworem na noc i usta? ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://supersklep.pl/i91857-bandana-dakine-wi-11-desperado-black-pinstripe

 

wpisalem "dakine bandana" i po 30s szukania znalazlem na przyklad to :) bede jutro w pracy to o ile nie zapomne, spisze i napisze dokladne nazwy modeli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... mi na googlach dawało inne wyniki bo wpisywałem samo Dakine... dobra,nie ważne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maski Airhole warte są swojej ceny. Wygodne zapinanie na rzep, oddychający materiał, od wewnętrznej strony na polarze no i ta dziurka która znacznie ułatwia oddychanie. Maska ładnie przylega do twarzy i zakrywa nam również uszy. Pod kask super sprawa, no i pod czapke rowniez. Ja polecam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...