Skocz do zawartości

Elan


Rekomendowane odpowiedzi

Elo wszystkim miłośnikom deski xD

Mogę się pochwalić sprzętem od Elana :D

kupiłem sobie Elan Gravity z wiązaniami i śmiga pięknie

w sumie wytrzymała, kilka małych odprysków na ogonie po pierwszym sezonie ale naprawdę nie wielkie. Głównie przez te kolejki na wyciąg :/.

Polecam markę xD

Nie jestem żadnym pro, raczej średnim snowbordzistą :roll: . W tym sezonie zaczynam skakać na większych hopkach.

 

NO i małe pytanie.. czy jak zaczynam drugi sezon z deską to muszę bawić się z cykliną żeby ściągać smar z deski ?? w sumie to i tak ślizg jest w pięknym stanie i nie widzę potrzeby smarowania ale nie jestem pewien :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze by było oczyścić ślizg przed ponownym smarowaniem. Wtedy daje to lepszy efekt. Poza tym to, że ślizg jest w pięknym stanie, nie oznacza, że nie musisz go smarować. Przynajmniej raz w sezonie dobrze jest nasmarować dechę, ot tak profilaktycznie nawet.

 

Co do dechy i tych odprysków... Miałem coś identycznego przy desce Head'a. Jeździłem parę dni, a przy nosie i tailu już sporo odprysków. Max nieestetycznie to wygląda. ;/

 

Btw... Zanim zaczniesz skakać, polecam Ci dobrze opanować samą jazdę. Wtedy masz duużo większy efekt przy freestyle'u. :]

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO i małe pytanie.. czy jak zaczynam drugi sezon z deską to muszę bawić się z cykliną żeby ściągać smar z deski ?? w sumie to i tak ślizg jest w pięknym stanie i nie widzę potrzeby smarowania ale nie jestem pewien

 

Wiesz...to że ślizg optycznie wydaje się być w bardzo dobrym stanie nie oznacza że nie musisz go smarować. Smarowanie deski jest jak najbardziej wskazane a jego intensywność powinna zależeć od rodzaju ślizgu jaki posiadasz :wink: Tak że na pewno powinieneś sobie przygotować sprzęt do sezonu tzn nasmarować deskę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego fabrycznego smaru to pewnie nic jużnie zostało....kiedy to było ? Przejeździłeś jużsezon więc powinieneś ją nasmarować. A starego smaru cykliną nie musisz ściągać bo już go tam nie ma:-P dokładne instrukcje jak nasmarować deskę znajdziesz na stronie w dziale artykuły->nauka->smarowanie deski

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...