Skocz do zawartości

Wzory blatów


Rekomendowane odpowiedzi

Siema .

Mam deskę dobrej firmy , świetnie mi się na niej jedź ale szata graficzna mi się nie podoba a sezon już tuz tuz ;) Mam zioma znajomka co ma firme reklamowa :D I zaproponował mi ze mi obklei ja cala z góry :) Ale niestety nie mogę znaleźć żadnej konkretnej szaty w dobrej jakości jakiegoś fajnego jpg :( może znacie jakieś strony , jpg , link....itp

A i próbował ktoś już tak obklejać ???

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia, co Ci sie podoba, a co nie. Fantasy? Motoryzacja? Impreza? Tribale?

Co do sposobu, nie wiem jak za bardzo wyglada to oklejanie, jaki to klej czy material.

Osobiscie moge Ci powiedziec, ze po malowaniu aerografem nic (oprocz uszkodzen mechanicnzych) grafiki nie zajedzie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stickerbomb jest świetnym pomysłem, sama myślałam o przyozdobieniu mojej starej deski, ale zastanawiam się jakiej folii do tego szukać, monomerycznej czy wylewanej ( http://allegro.pl/folia-stickerbomb-cult-100x50cm-folia-wylewana-i1947490099.html ), bo obawiam się że zwykła monomeryczna na śnieg może się średnio nadawać, choć nie jestem pewna jak to działa :P

Dostałam kilka naklejek na deskę od znajomego w tamtym roku i część z nich nawet się jakoś trzyma, ale niestety niektóre zaczęły się niszczyć po niedługim czasie..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz gust i co chcesz tam zobaczyć. Raczej ciężko byloby znaleźć coś w rzeczywiscie dobrej jakosci, ale możesz wymyślić prosty wzór geometryczny i tym zadziałać. Czasem takie minimalistyczne podejscie lepiej wygląda niż jakieś wyszukane grafiki ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...