Skocz do zawartości

Kask Black HAWK One . co o nim myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kask zawsze opłaca się kupić i jeździć w nim, a ten wygląda na jakiś max pro. Nie dostrzegłem ceny, ale jeśli nie jest jakoś strasznie drogi, to ja bym brał. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoohoho... Nawet jakby miał tam noktowizor, celownik optyczny, radio, dvd, możliwość robienia gofrów, to nie dałbym za kask 1000zł. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale można też kupić sprzęt najwyższej klasy o połowe taniej. Fakt faktem że prezentuje się super. Wiesz jak nie szkoda Ci kasy to no problem :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też bym nie płakał :razz: ale jeśli miałbym jakąś inną potrzebę np jakieś inne ochraniacze albo rękawice to wolałbym to jakoś sensownie rozdzielić żeby kupić wszystko czego mi potrzeba :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstki, getry do chronienia ud, kości ogonowej, łydek, zbroja do ochrony klatki piersiowej, kręgosłupa, ramion i łokci albo chociaż sam "żółw" do zabezpieczenia kręgosłupa. Jak widać ochraniaczy i miejsc do ochrony jest sporo. :) Ja sam jeżdżę zawsze w kasku, a gdy jest potrzeba to i zbroję przywdzieję. Za taką kasę możesz mieć ochraniacze na wszystkie partie ciała... ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie śmigałem w żółwiu ale z tego co kumpel mówił to raczej średnio wygodny.. może też zależy od firmy i wykonania żówłwia. Ale ja bym Ci bardziej polecił spodenki z ochraniaczami. Bardzo przydatny gadżet

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w żółwiu nie jeździłem, ale nie spodziewam się, żeby śmiganie w nim było dosyć komfortowe. :P Mam za to zbroję i jeździłem w niej. Praktycznie jej nie czuć. Jest wygodna, elastyczna i nie ogranicza za bardzo ruchów, a ochrona jest naprawdę wypasiona. :D Spadniesz z 4 metrów na plecy i nic nie poczujesz.

 

Spodenek nie mam, ale też przydatna rzecz, chociaż ja raczej wolałbym sobie kupić coś na nadgarstki. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w jakimś profesjonalnym sklepie snowboardowym powinno to być. Jak nie, to motocykliści w czymś takim też jeżdżą, więc tam też możesz szukać. xD Ja akurat troszkę ryzykowałem, bo zamówiłem przez allegro, ale ogólnie jestem zadowolony. :P Jest dość wygodna i nie krępuje ruchów, a ochrania max. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...