Skocz do zawartości

Gogle Arctica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym sobie sprawić nowe gogle, w cenie do 200zł (to już jest maks maksów :P).

Znalazłem interesujący mnie model, a mianowicie : http://www.arctica.pl/p234/g-85/617/g-85b

 

Jednakże, nie wiem czy będzie to trafny wybór (bardzo chciałbym, żeby szyba była revo), a więc czy ktoś chciałby się podzielić opinią na temat tejże marki ? Z góry dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctica nie jest to jakas topowa marka jesli chodzi o produkcje gogli ale calkowitym no-namemem tez nie jest. Do 200zl mozna dostac bardzo dobre i sprawdzone Dragony DX ale nie beda mialy takiej szyby jak te wyzej

 

Sa dragony APX ale to juz calkiem inna polka cenowa :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, totalnym no-name nie są... :P

Nie potrzebuje jakichś super pro-gogli na ten sezon, ale nie chciałbym też, żeby po jednym sezonie mi się rozleciały :D

A szyba revo marzy mi się odkąd widziałem pierwszy film snowboardowy (nawet tytułu nie pamiętam) na ExtremeSports i 3/4 riderów w takiej jeździło :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gogle przetestowane! :) IMO świetna proporcja cena/jakość, nie parują, po paru zjazdach ładnie się ułożyły do twarzy :D Hardkorowa gleba również zaliczona - nic się im nie stało, ani ryski ^^ No i świetnie wyglądają! Polecam :)

 

Jestem ciekawy czy po kilku miesiacach uzywanie zdanie na temat gogli sie nie zmienilo?

Tez planuje takie kupic, bylem dzisia w sklepie i trzymalem w rekach. Sa teraz na wyprzedazy w swietnej cenie ( 130 pln )

Tylko martwi mnie to ze nie maja wywietrznikow i czy rzeczywiscie nie paruja nawet jak sie w masce jezdzi i czy nie marzna na duzych mrozach?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch sezonów śmigam w goglach Arctici, jakiś podstawowy model, który kosztował w granicach stówki i bardzo sobie chwalę. Ostatnio przy wilgotności 99% i ciągłych 5 godzinach intensywnych opadów śniegu ani razu nie mogłem narzekać na ograniczoną widoczność - zero pary czy zaśnieżonej powierzchni. W tym sezonie zaliczyłem też konkretną glebę na plecy i ze sporą prędkością uderzyłem kaskiem w gogle, przygniatając je do śniegu (nie były założone tylko dyndały z tyłu). Jedyny efekt to lekko odpryśnięty lakier.

 

Spełniają moje oczekiwania w zupełności, biorąc do tego pod uwagę śmieszna cenę - polecam. Jedyny minus jest taki, że między goglami, a kaskiem zostaje mała szpara, ale to już indywidualna sprawa jaki kto ma model kasku i samych gogli. Przy zakupie nie pomyślałem o tym, żeby je dopasować, ale i tak nie jest to mocno uciążliwe.

 

Pozdrawiam,

Smuggler

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widze ze arctica calkiem dobre gogle robi w przystepnej cenie.

Tak tylko zastanawiam sie jak z tym modelem g85 bo one nie maja wlotow powietrza anie u dolu ani u gory, tylko gabka. Fakt ze jest podwojna szyba ale czy to wystarczy?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...