Skocz do zawartości

Wiązania AM/FR


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję wiązań deseczka 164 zapewne Flow Solitude, buty wkładka 285 Northwave legend. Byłem w sklepie pomacałem trochę i spodobały mi się wiązania Drake Super Sport, kupa pianki, regulowany pedał gazu, odchudzone paski, pompki działały niczego sobie, możliwość założenia na czub no i oczywiście były twarde a tego właśnie poszukuję. Preferowany styl AM/FR, co o tym sądzicie?

 

Edit: trochę poczytałem i jedna z rzeczy które rzuciły mi się w oczy to powtarzane wszędzie stwierdzenie, że Drake SS to wiązania do FS, prawda to? Nie nadarzą się na AM/FR? Zapewne lepszym wyjściem były by Drake Radar, ale to trochę inna półka cenowa i tak nadwyrężam lekko budżet planując SS'y

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w specyfikacji w sklepach nie pisza jakie jest ich przeznaczenie, poszperalem troche bo sam nie bylem pewny i sa one przeznaczone do fs, wiec do szybkiej jazdy sie nie nadaja, beda zbyt miekkie, radary to najwyzszy model drake'a wiec musza byc bardzo dobre, pytanie czy nie znajdzie sie cos rownie dobrego a nieco tanszego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...