Skocz do zawartości

Zestaw dla średnio-zaawansowanego snowboardzisty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje tak jak w temacie zestawu (deska +wiązania) dla średnio-zaawansowanego snowboardzisty (w skali przy rejestracji taka mocna 7) do 1500zł . Jeżdżę od 4 sezonów moją pierwszą deską była Rossignol Pro Line , ale na ostatni wyjeździe jeżdżąc poza trasą wyrwałem krawędź i deska już do niczego się nie nadaje, w zastępstwie jeździłem na Salamonie Special-u., na którym jeździło mi się bardzo dobrze. Posiadam buty Burton Ruler i ogromną stopę 46,5 (11.5). Wzrost 183, waga 83 (powoli spada :mrgreen: ) Preferuje bardziej szybkie zjazdy po stoku i freeride niż freestyle.Poszukuję czegoś na czym mógłbym pojeździć kilka sezonów.

Z góry dziękuje z odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnym rozwiązaniem byłby Sapient PNB 2 ale wydaje mi się, że potrzebujesz deski o dl 162-163 + Wide, a on jest dostępny max 158, w tej chwili nic innego za podobna cene nie przychodzi mi do glowy ale jeszcze poszukam :)

 

[ Dodano: |23 Lis 2011|, o 11:37 ]

edyta dodaje: KLIK

 

 

KLIK 2

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Element rządzi. Przejeździłem na nim ostatni sezon. Niestety ostatnie Elementy 162 sprzedały się około marca, więc szansa na znalezienie ich gdziekolwiek jest marna.

Jeśli chcesz dobrą deskę FR, to jutro będzie dostępny Stepchild OG, topowa deska FR Stepchilda za okolo 850zł:

http://www.thegoodride.com/snowboards/by-name/348-stepchild-og-powder-snowboard-review.html

http://www.snowboard-review.com/snowboard_reviews/review/og_powder/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jej jeszcze w ręku i nie znam taliowania. Przyznam, że zapomniałem o rozmiarze Twojego buta.

RVN za miękki do szybkiej jazdy, Sword nie do końca mnie przekonuje. Zostaje jeszcze Explorer, choć na pewno do Stepchilda czy Sapienta Element dużo mu brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc, rozumiem że jesteś właścicielem/współwłaścicielem/pracownikiem Pyc-Sport Hurtownia Snowbordowa. Widzę że macie już w sprzedaży STEPCHILD OG POWDER, możesz mi powiedzieć czy moja stópka zmieści się na tej desce :mrgreen:

 

matzel, napisałem po 15, ale jeszcze nic nie odpisali :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...