Skocz do zawartości

Deska Wide


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem że zabieram sie do kupna deski, może nowa, a może używka, może allegro a może sklep, tego narazie nie wiem. Co do tematu, czy ktoś na własnym przykładzie będzie potrafił powiedzieć mi czy na rozmiar buta 45 (28.5) będe potrzebował deski WIDE czy nie. A najlepiej jakby ktoś miał info na temat minimalnej szerokości w talii, bo nie wiem czy mam sie zabierać za deske 255 mm czy będe potrzebował więcej. Wiem że to zalezy od wiązań i od kątów, ale tak na chłopski rozum, ile minimum potrzebuje, potrzebuje jakiejś liczby żeby sie określić w jakim kierunku szukać bo mam dylemat, nastawiałem sie na jedną z dwóch nowych

Raven TTT - 158 cm / 254 mm talia

Raven Blur 159 cm / 267 mm talia

 

nie powiem ale bardziej zależałoby mi na TTT bo nie wykluczam zabrania sie za FS w przyszłości, tylko że szkoda kupować jak ma sie okazać że 254 to za mało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"literówka" :D miało być właśnie 29.5

tylko te marki butów wchodzą na 255 ? troche dziwne :D

buty to ja chce kupić jakieś tzw "no-name'y" za max 150 zł a nie szarpać ostro portfel na buty za 500 zł bo za tyle to ja chce deske kupić

 

przeszukałem troche forum i w jakimś temacie Bercik pisał że on bez problemu daje rade na 255 jezdzić z nogą 45, teraz tylko potrzebuje potwierdzenia tej tezy, żeby przy kupnie przez allegro kasa nie poszła w błoto

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...