Skocz do zawartości

Pomoc w wybraniu wiązań!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,chciałbym kupić sobie wiązania L (rozmiar buta 43 1/3 , 28.5) ale wszystkie firmy wiązań mają inną rozmiarówkę. Szerokość mojej deski to 250 (talia) ale nie wiem jakie wiązania mają długość. Najlepszym rozwiązaniem byłoby pójść do specjalistycznego sklepu ale u mnie w pobliżu nie ma żadnego . POMOCY

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co o tym sądzicie ??? trudno wybrać wiązania gdy się nie przemierzy do deski i butów nie chce żeby wiązania wystawały za deskę i buty też bo to troche przeszkadza w jeżdzie

 

[ Dodano: |13 Lis 2011|, o 19:14 ]

a co o tym sądzicie ??? trudno wybrać wiązania gdy się nie przemierzy do deski i butów nie chce żeby wiązania wystawały za deskę i buty też bo to troche przeszkadza w jeżdzie

_________________

http://allegro.pl/wiazania-fastec-nitro-typu-flow-roz-m-l-xl-39-46-i1931770450.html nie dodałem linka
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raveny s600 i s700 robią wrażenie szczególnie jesttem ciekawy jak sie jeździ w cap strapach i czy to coś wogule pomaga we freestyle a poza tym w tych ravenach są te przednie paski do stosowania jako zykłe i jako cap strapy CZY to się sprawdzi??! prosiłbym o jeszcze jakieś inne propozycje (sam oczywiście szukam)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paski do stosowania jako zykłe i jako cap strapy CZY to się sprawdzi??!

 

jak najbardziej, w salomonie stosują to chyba 3 rok, może dłużej (od kiedy pojawiła się moda na capstrap) i sprawdza się bardzo dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...