Skocz do zawartości

wiązania Flow


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Mam do Was pytanie odnośnie wiązań Flow Muse White. W końcu nadszedł czas na zmianę moich starych wiązań na nowe. Wcześniej miałam już Flow'y i ten system całkowicie mi odpowiada. Jednak te wiązanka chciałabym mieć już na dłuższy okres czasu (kilka kolejnych sezonów) i chcę żeby służyły mi do jazdy po stoku (jeszcze jestem na etapie nauki) jak i do późniejszych tricków w parku. Więc czy te wiązania będą odpowiednie czy polecacie jakieś inne/ lepsze ale w podobnej cenie?

 

http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=5389

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buty mam 38 więc L raczej będą za duże...

 

[ Dodano: |6 Lis 2011|, o 14:03 ]

Zainteresowały mnie wiązania SP Jetset, które polecił marpyc jednak zastanawia mnie to, że na allegro są one za 750 zł a na innych stronkach za ponad 1000. Dlaczego tak jest?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jesli dobry sprzedawca na allegro sprzeda dajmy na to 10 rzeczy w 1 dniu to ma zarobek dajmy na to 150zł dziennie. a jesli na takiej stronie wlasciciel sprzeda 1 rzecz na 2 dni to musi miec wiekszy zarobek zeby jakos sie utrzymac i podwyzsza cene. detaliczna cena to 749zl wiec nie ma co glupich pytan zadawac i przeplacac o 1/4 ;P

wiazanka design maja swietny jak na moj gust. o fastecu dobre opinie chodza system rozpinania jest fajnyi wg mnie wybor bylby calkiem oke

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

ponawiam pytanie :)

Czy byłoby jeszcze coś godnego uwagi? Jak na razie najbardziej zainteresowały mnie SP Jetset a w tym sezonie jadę do Austrii i chciałabym mieć gwarancję zadowolenia z nowych wiązań :D no i oczywiście muszą mi posłużyć jeszcze kilka ładnych latek :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...