Skocz do zawartości

Bonfire?


Rekomendowane odpowiedzi

eee, nie wiem czemu akurat ja :P

 

Konkrety. Bonfire to podfirma Salomona, tylko zajmujaca sie ciuchami do snowboardu. Jakosc ciuchow moim zdaniem 1st klasa (ta sama co u oneilla, lepsza niz burtona) za dosc nie wielkie pieniadze. Jest duzo tanszy od popularnego burka.

Osobiscie mam model Baker (kurtke). Jak to sie mowilo jeszcze rok temu "epicka" ;). Firma w której pracuje handluje rowniez tym brandem, wiec moge sobie macac i przymierzac dowoli ;)

W tym roku podstawowe membrany zostaly podniesione do 10k/7k albo 10/8k ;) W wyzszych modelach dodano rekawy sniezne, pare kieszeni i inne pierdoly :P I rozmiarowka sie minimalnie zmienila :P z amerykanskiej przeszla raczej w europejska ;) albo to jak tak sie rozrosłem, ale to bede wiedzial, jak wyciagne swoja kurtke z szafy :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie bartona mam za sciana i jeszcze jakies inne brandy a z oneilla specjalnie do nas babka przyjezdzala i robila "pokaz" ;) niestety nie mielismy juz miejsca na handlowanie zimowym oneillem, a szkoda bo dziewczyna sobie znalazla kurtalke wlasnie z oneilla, ale cena odstrasza ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...