Skocz do zawartości

Co z nowymi dechami 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy od deski. Niskie modele raczej sie nie zmieniaja, wyzsze czasami sa tak udane, ze zmienia sie w nich grafika, a czasami sa kompletnie przebudowane.

Dodatkowo na przelomie 2009-2011 popularne staly sie cambery, wiec sporo sie pozmienialo. W ciagu najblizszych 2-3 lat bedzie sie zmieniac shapowanie (Salomon Sick Stick, Salomon Snake, Salomon Idol, Nowe burtony).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo wysoki model nitro team bądź pro series z 2009/2010 roku są w bardzo atrakcyjnych pieniążkach tj ok 1100zł. Podobnie z burtonem custom. Zastanawiam się właśnie czy lepiej taką deskę czy np k2 raygun 2012 która jest w tych samym przedziale (tzn poszperałem). Chodzi mi o to czy przez ten okres decha nie ulegała jakimś precseom które źle mogłoby wpłynąć. Wiem wiem pytanie z typu "laik" ale chciałbym rozwiać wątpliwość. PRzy okazji Burton flaying v czy jakoś tak do fs/am jest ok? czy lepszy zwykły custom?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy, czy przez lezakowanie przez 2 lata cos sie z nia stalo?

Moglo sie z nia stac tyle co na magazynie badz w transporcie :) a ze studiuje logistyke, to slyszalem juz od znajomych rozne ciekawostki ;)

a tak serio, 99% desek, jest w takim samym stanie w jakim 2 lata temu.

 

Akurat nie zajmuje sie K2, Nitro ani Burtonem ;) jesli podeslesz linki, to sprobuje ocenic, ktore lepsze.

 

Tak, Rockery :P juz mi sie nazewnictwo we łbie miętoli :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...