Skocz do zawartości

Usztywniacze nadgarstków


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wam wszystkim :D

Na desce jeżdżę od ponad 5 lat ale w ubiegłym roku zaczęliśmy z kumplami freestyle jak zwykle pomysłodawcy najlepiej idzie czyli mi :D

W tym roczku chcę tak więcej pokręcić więc moje pytanie czy kupować usztywniacze na nadgarstki sobie?

Mieszkam w górach więc na stoku jestem sporo, a że wiem że w tym roku chcę więcej pobawić się dlatego pytam.

 

Przy okazji zapytam mam 2 deski 1)Nie znam firmy około 128cm miękka a 2)Santa Cruz 138cm średnia mam ponad 170cm prawie 180cm waga zaledwie 65kg i na której lepiej się uczyć freestyle'u? na mięciutkiej?

 

Na forum jestem świeży więc jeżeli nie ten dział(ale chyba ten :D) to proszę nie krzyczeć na mnie :D

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dakine wrist guard albo rekawice levela z biomexem.

Jedno i drugie nie wygodne, jak kazdy ochraniacz na nadgarstki. Usztywniacz to w kazdej aptece powinienes dostac ;)

Co do deski...138 :) tak naprawde to powinna ona miec ~147-150

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekawic mam 2 pary tylko nie wiem czy nie za duze jeszcze.

Co do deski to wiem ze powinna byc dluzsza ale na krotkiej fajniej sie manewruje lepszy skret mam.

 

[ Dodano: |22 Paź 2011|, o 11:06 ]

Jeszcze zapytam nie chc nowych tematów robić.

czy moge jeździć w okularach(musze je nosić cały czas) i w googlach jednocześnie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dakine wrist guard albo rekawice levela z biomexem.

Jedno i drugie nie wygodne, jak kazdy ochraniacz na nadgarstki.

 

Co do biomexu to się nie zgodze bo jest całkiem wygodny a i samo działanie jest dużo lepsze od wkąłdek usztywniających. Druga zaleta jest to że możesz sobie go wyjąć i wsadzić nawet pod cienką rękawice pajpową .

 

Co do okularów pod goglami to ten patent raczej nie przejdzie. Choćby nie wiem jakie to były gogle to okulary bedą Ci parowały. Najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem są soczekwi, komfort, bezpieczeństwo i nic nie paruje.

 

Co do desek to lepsza będzie ta dłuższa, która i tak moim zdaniem przykrótka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał bez okularów jeździć :/ pierwszy rok je mam więc nie wiem co i jak jeszcze.

A te rękawice mówisz wygodne są? To muszę sprawdzić je może na ferie do austrii się wybieram więc muszę być gotowy na wszystko.

 

[ Dodano: |22 Paź 2011|, o 17:28 ]

Jeszcze są 2 sprawy :D

1)Co jest lepsze zwykłe google czy okulary np. http://allegro.pl/okulary-sportowe-arctica-s-88-na-zime-gratisy-i1880109677.html

2)Czy jakbym zakładał ochraniacze na kolana to utrudniałoby mi to freestyle? Bo mam dopiero 15 lat a mam kolana zdezelowane jak stary dziadek :D więc wolę już uważać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja preferuje google, lepiej sie komponuja z kaskiem i takie tam. Co kto lubi ;)

Nie, ochraniacze nie beda Ci drastycznie przeszkadzac, z czasem nawet nie bedziesz ich czul.

 

Co do biomexu to się nie zgodze

Sprawa indywidualna, mi akurat nie pasuje ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biomex jest najmniej ograniczajaca i krepujaca ochrona nadgarstkow, stosowana w snowboardzie aktualnie. Przynajmniej ja niczego innego nie znam. Mimo wszystko, ruchy w jakims tam zakresie ogranicza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...