Skocz do zawartości

RIDE BANDITA BLK 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zainteresowały mnie te wiązania. Póki co nie planuje zakupu , ale może za rok "będe zmuszony" zakupić miekkie wiązania do FS. Interesuje mnie jak te rozwiązanie sprawdza się w praktyce , bo cena wydaje się rozsądna http://snowboardowy.com/pl/p/Wiazania-Ride-Bandita-Contraband-Black-2011-r.8-1025-27cm-/610 . Dzięki za każde info.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko je dopasować do butów. Do wielu nie pasują. Trzeba ze swoimi butami przejść się do sklepu i sprawdzić jak but jest trzymany przez dolny strap. Polecam raczej tradycyjne Ride'y lub jeśli chcesz mieć lekkie wiązania i tak jak w Contrabandach zaoszczędzić na zapinaniu to np. Fastec Brotherhood lub s.Lab albo wyższe modele Flowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dopasowanie potrzeba ok 10 min ( na 1) link jak to zrobić

. Zaciekawiła mnie ta zmiana kąta nachylenia wiązań względem deski(droższy model ma 2 do wyboru).Odciąży kolana,ale czy nie utrudnia wykonywanie wielu tricków jak np pressy czy nose graby ? Sastanawiała mnie też ich trwałość - całe obciążenie na 1 strapie ,to pewnie pasek co sezon do wymiany :)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odkopać post niejakiego o_O http://www.e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?p=8924 w którym to dość pozytynie wyraża się o tego typu wiązanich Ride. Poprosiłem go o włączenie się do mojego postu i podzielenie się wrażeniami ( mam nadzieje,że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie :smile: )

A jeśli chodzi o niekompatybilność z 60% butów to dziwna sprawa. A jakich firm? Ja posiadam 32 model 306 blk i nos wygląda na stwożony do tego typu wiązań ;) o_O coś tam wpominał o obcieraniu buta co nie jest fajne :evil:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Szkoda ,że niejaki o_O olał moją prośbę o podzielenie sie wrażeniami . Jak dotąd nie udało mi się tych wiązań znaleść na pułkach w paru sklepach specjalistycznych by ich dotknąć ,przymierzyć... i jak narazie mam mieszane uczucia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba wszcząć poszukiwania o_O ? Pewnie wyszedł w góry w walentynki ... i słuch o nim zaginoł :shock:

Trochę odeszliśmy od tematu :) Pozdrawiam wszystkich którzy starali się pomuc rozstrzygnąć mój dylemat : warto czy nie warto ... na dziś dzień chyba bym zaryzykował zakup .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

dzięki za info joesexton ,jeśli podasz jakieś szczegóły odnośnie użytkowania tych wiązań typu : czy żeczywiście je tak trudno dopasować do butów? , czy znasz kogoś komu nie udało się ich dopasować do swojego buta?,no i dość kontrowersyjna sprawa Czy rzeczywiście niszczą noski butów ? Jeśli udzielisz mi odpowiedzi na te pytania dostaniesz zasłużone " POMÓGŁ" :) POzdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje tym, co decyduja sie na Ride... Jak za takie pieniadze to wyglada to tandetnie... najwiecej wiazan do serwisu w tym roku przynosza wlasnie Ride, Rome i Ravenow, mimo iż jesteśmy serwisem Salomona... zresztą często nie odkręcają od desek wiązan, więc też mogę sobie sporo pomacac itp. Odradzam ze szczerego serca zakup wiązań tego producenta po detalicznej cenie. Bo duzych rabatach może się opłaca ;) Miałem dzis "przyjemnosc" ogladac wiazania rome za 1099pln... smiech na sali ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z opinią że są to tandetne wiązania. Jeśli chodzi o cen jest ona podyktowana ty m iż mało który producent daje dożywotnią gwarancje na swoje wiązania, a ride daje dożywotnią gwarancje na base. A jeśli chodzi o części zamienne nie ma żadnego problemu z dostaniem ich wystarczy tylko napisać e-maila do firmy MISSIONS. A wracając do tematu nie jest jakoś bardzo trudno wyregulować te wiązania, co do pasowania butów trzeba się zgodzić ze nie wszystkie buty leżą w tym wiązaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to można sporo zaoszczędzić http://allegro.pl/ride-phenom-contraband-2011-38-42-25-27cm-wyprz-i2045333717.html jedyne 350zł ! Oczywiście na wyższy model Contraband trzeba już ok 600 zł. Znalasłem jeszcze test http://www.snowboard-mds.pl/index.php/wiazania/articles/Ride_Contraband.html . Kto ich używa(- ł ) raczej je chwali . Na dzień dzisiejszy nie udało mi się znaleść sklepu w którym mógłbym zweryfikować kompatybilność z moimi 32model306

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...