Skocz do zawartości

gdzie w wawie buty kupic we wrzesniu ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem z lublina, wybralem sie do stolicy po buty - bez skutku

sklepy ktore znalazlem w sieci nie maja jeszcze butow "na polce" - sa w magazynach, zapleczu itd. Jedyne jakie udalo mi sie przymierzyc to DC Flare , Ghost i Burton Sabbath

bede wdzieczny za info gdzie w wawie moge przymierzyc jakies buty w rozmiarze 10,5 lub 11. planuje kolejny wypad do wawy w nastepny weekend

 

co do tych, ktore widzialem - ktos z nich korzysta ? jak kwestia rozchodzenia/powiekszania ? kwestia ogolnie pojetej wygody - wiadomo - indywidualna

 

acha zapytam jeszcze o tzw. termoformowalne wkladki - w Ski-team powiedziano mi ze w butach do snowboardu takich nie ma.

firmy sie reklamuja, ale z reklama to wiadomo .... a co mowia ludzie ?

 

pozdr,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to buty snowboardowe posiadają wkładki termoformowalne, moje buty takie posiadają. Nie wszystkie buty mają takie wkładki ale część ma.Kwestia rozchodzenia,...hmmm no iwadomo że but sie troche rozbije..nie ma bata żeby snie nie rozbił dlatego lepiej kupić buta w miare dopasowanego, zeby nie bylo dużo luzu....

 

a teraz co do sklepu...koniecznie chcesz kupić tak żeby widzieć coś na żywo i przymierzyć ? Bo jeśli tak to chyba cieżko będzie już spotkąć jakiś sklep z kolekcją butów snowboardowych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory uzywalem swojej pierwszej pary butow - blax - niech beda przeklete i zapomniane ! nie moge wiec powiedziec, ktory producent ma odpowiednie dla mnie "kopyto" (wzor stopy).

sam wiesz ze kazdy chwali inne buty, wiec nie widze innego wyjscia jak przymierzyc i wybrac najwygodniejsze.

mowisz, ze Twoje maja wkladke termoformowalna - jakie masz buty ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to racja że lepiej przymierzyć na żywo. Sam tak zrobiłem a później zamówiłem przez neta bo taniej było... Ja mam ThirtyTwo 07 Exus...tu masz linka http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/buty_snowboardowe/buty_snowboardowe_thirtytwo_07_exus__black_white_gum_/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...