Skocz do zawartości

Co myślicie o tych kompletach???


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to raven'y mogą płatać różne figle i czasem być okej czasem nie :)

 

Powiem Ci, że niedawno (jakies tydzien/2 tygodnie temu) także stworzyłem tutaj temacik i zdecydowałem sie na sapienta evo, bo jest to najlepsza decha w stosunku jakosc/cena. Co do wiązań to zbytnio sie nie znam, ale z tego co czytałem wydaje mi się, że są okej. Niech wypowiedzą się jeszcze bardziej zaawansowani :) pozdrawiam

 

ps. co do długości deski jesteś pewny na 100%? Podaj parametry swoje to jeszcze coś doradzimy ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dwie różne deski. Jibmaster jest znacznie bardziej miękki od evolutiona. Fajna deska do rozpoczynania FS i ćwiczenia flat tricków, których nie zrobisz tak łatwo na Evo. Evo to już maszyna z solidnym popem. Z tego zestawu z wiązaniami Salomona (całkiem rozsądne wiązania) za 999zł wywaliłbym buty, bo po pierwsze nie wyglądają na najświeższy model, po drugie nie ubrałbym butów po kimś (względy higieniczne i dodatkowo termoformowalna wkładka ułożyła się już do czyjejś stopy), a po trzecie szansa, że dokładnie na Ciebie pasują bez mierzenia jest nikła. Gdyby ktoś za 750zł sprzedał Ci ten zestaw bez butów to byłaby rozsądna oferta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...