Skocz do zawartości

Gdzie znaleśc buta 24,5mm wkładka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam juz sporo czasu butów dla siebie jestem juz po jednym sezonie i z całą pewnością mogę powiedzieć że jazda sprawia mi frajdę a i sporo już umiem, do rzeczy chcę kupić twarde buty ale niestety mam małą stopę 39 lub 40 wkładka w większości butów 24,5mm. Buty z przeznaczeniem na snowpark i zwykłe zjazdy. Proszę o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarde buty w sensie do twardego zestawu? (Buty wygladaja prawie jak narciarskie, deski maja specyficzny ksztalt, a wiazania przypominaja step iny)

Jesli tak, to nie pomoge

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak chodzi o buty do miękkich wiązań z wysokim flexem. Raczej kiepsko jeździłoby się na twardym sprzęcie w snowparku.

Też mam małą stopę (260-265), ale na szczęście w tym rozmiarze jeszcze nie ma większych problemów. Może warto poszukać wśród damskich modeli? Niektóre wyglądają "normalnie" i nie zdradzają przeznaczenia, a w tym rozmiarze jest duży wybór.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twarde buty i freestyle to male nieporozumienie ;) wiem, bo praktykowalem przez jakis czas, zeby wiedziec o czym mowie ;) ale jesli chcesz/lubisz to juz Twoja sprawa ;)

Damskie/Juniorskie buty sa mieksze, mimo tej samej skali.

Salomon Optima, flex 8/10 - damski, czarny but, miejscami mozna go zamalowac do konca. Przeznacznie FR i ostra jazda po stoku. Innych.

Z meskich to Salomon Dialogue 7/10 i Salomon Pledge zewnetrzna 7/10, wewnetrzna 9/10. Tyle, ze bedzie problem ze znalezieniem rozmiaru z meskich butow.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...