Skocz do zawartości

Co kupić? Mam na wydanie 2000zł. Sezon się zbliża.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zanoszę się z zamiarem zakupu jakiegoś sprzętu. Mam na wydanie ok 2000zł. Jeśli miało by coś kosztować 200zł wiecej a było by warte wydać trochę więcej to jasna sprawa że dołożę kasę. Jeżdżę na desce od 5 lat. Zawsze jeździłem na pożyczonej desce. W tamtym roku to co dali mi w wypożyczalni to było przegięcie, dlatego w tym roku chce mieć własną deskę. Moje wypady to 2 razy podczas sezonu na ok 1-2 tygodni i kilka weekendowych. Jestem goofy. Ogólnie jeżeli chodzi o mój styl jazdy to nie wiem jak sie do końca określić ale powiem tak na h-pipie nigdy nie jeździłem. Lubie szybką jazdę, ostrą po ostrych stokach do tego czasami opuszczam wyznaczone trasy na jakieś zbocza;D Jeżeli chodzi o snowparki to byłem na jednym i nie za bardzo mi tam wychodziło. Pewnie z powodu sprzętu ale też z braku doświadczenia. Uważam że nie jestem jakimś Pr0^ ale myślę że jeżdżę dobrze. Deska się mnie słucha. Jestem normalnym snowboarderem który chce czerpać jak najwięcej przyjemności z rekreacyjnej jazdy.

 

Co kupić? Jakie buty? Wiązania? Deskę? Myślałem o firmie Burton bo słyszałem że jest dobra i widzę jak dużo ludzi jeździ na stokach na tych deskach.

powiem tak:

Chce dość twardą deskę, szybką i skrętna i do nie skomplikowanego skakania

Wiązania step-in (chyba tak to sie nazywa) odpadają!

I odpadają twarde buty (takie prawie jak narciarskie)- w ogóle robią coś takiego jeszcze?

 

Aha mam 178cm wysokości, rozmiar buta 42 i waże ok 75kg. <- Nie wiem czy to istotne ale tak na wszelki wypadek;D

 

Ogólnie proszę również o porady czym sie kierować przy zakupie. konkretne marki i modele. Byłem tydzień temu w holandi w pewnym sklepie i jak zobaczyłem ilość różnych marek i modeli to nie wiedziałem za co złapać, bo na dobrą sprawę nie wiem czego szukać. Licze na waszą pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh THirty Two robi teraz topowe buciki. Naprawdę pierwsza klasa! Bardzo wygodne i solidne! Sam sobie sprawiłem bubiki tej firmy. Co do wiązań to polecam Ci następujące firmy Drake, SP, UNION, Flux. Solidne wiązanka- trochę kosztują ale towar pierwsza klasa. A co do deski to dałbym Ci jakąś z przewagą FR skoro mówisz że bardziej preferujesz ostrą jazdę. Możesz loknąć na Forum 07 Rider (157), Hammer 06 Private 158

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bercik chyba powiedział wszystko, co było do powiedzenia. Burtona nie polecam. Jakoś nie lubię tej firmy. Może i produkty mają naprawdę bardzo solidne, ale to strasznie drogie kurestwo. :P

 

Porady dotyczące zakupu deski - na naszej stronie, jaki i na forum jest parę poradników na ten temat.

 

Poradniki na stronie znajdziesz tutaj.

Poradniki na forum znajdziesz tutaj.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak.. bercik dobrze poradzil mowiac ze raczej FR konstrukcje polecam sidewall w moim przypadku pod innymi tak jakos dziwnie mi trzesie pod stopami. Ślizg spiekany skoro chcesz troche szybciej jezdzic ale to cie bedzie kosztowalo troche czasu. http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/deski/deska_snowboardowa_forum_07_raider_ins_160/ mysle ze ta deska będzie odpowiednia tylko na zdjeciach troche podejrzanie wyglada;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...