Skocz do zawartości

Deska dla początkującego


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tutaj nowy:)

 

W tym roku planuje zakup deski i naukę jazdy. Nie chcę od razu kupować nowego sprzętu gdyż i tak go zniszczę. Planuje kupić coś używanego, a w najbliższej przyszłości zakupić coś fajnego.

 

Znajomy sprzedaje deskę i chce za nią 600zł (link niżej)

 

Czy ta deska: http://www.aukcjoner.pl/gallery/006915967-.html

 

Jest odpowiednia dla początkującego?

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to musisz napisać ile masz wzrostu i wagi, deska musi być dobrze dobrana. Po drugie jest to deska Wide czyli poszerzana, podaj też swój nr buta, bo może się okazać, że taka deska nie jest Ci potrzebna.

 

Jeśli chodzi zaś o sam blat to jest to Nitro Misift, deska raczej miękka nastawiona na FS. Wiązania to Burton Custom. Co do samej deski to znalazłem jej krótką recenzję i to bercika ;) o TUTAJ

 

Myślę, że na początek mogła by się nadać, ale wszystko zależy od tego czy będzie "pod Ciebie" pasowała :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Ja uczyłem się na dechach z wypożyczalni(nie nasmarowane,czasen porysowane HEAD'y),ale dopiero po zakupie używanej deski do FR/AM moja nauka nabrała tępa (a co za tym idzie i radocha większa). Moim zdaniem deski do FS słabo nadają się do nauki,bo przecież na początek trzeba nauczyc to jazdy na krawędziach i płynnego przejścia z krawędzi na krawędź,a wiadomo ,że nie jest to atutem blatów do FS .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponował bym koledze zakup deski AM dla początkujących a w następnym sezonie zdecydować co mu bardziej pasuje i zakupić sprzęt na pare sezonów dopasowany do własnych potrzeb. Aby kasa i zawzięcie było.POzdrawiam

 

[ Dodano: |20 Paź 2011|, o 02:59 ]

Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/nowy-silence-152cm-allmountain-wyprzedaz-do-70-i1878582529.html powinna posłużyć ci dłużej niż 80% używanych dech z allegro ;9) Jak nie będziesz jeździł po gołej glebie to nie zniszczysz :mrgreen: jakieś używane wiązania może i śmigasz .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...