Skocz do zawartości

Buty dla początkującego freestylowca


zel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, co z nowego albo i starego katalogu nadawolaby sie na poczatki freestyle'u? Buty pewnie na 3-4 sezony. Jezdze na sapiencie evolution z drake king, jezeli to cos doradzi. Mniej chce na raile, bardziej z jakis hop albo na samym poczatku w ogole na ziemi.

Jedyne jakie mam zastrzezenie to system rapid lace przy wiazaniu - mam teraz buty z tym system i strasznie mnie irytuje. Moze byc boa, moze byc zwykla sznurowka.

 

Powiedzmy, ze ze trzy modele jakbyscie mogli polecic do 700zł, w sensie najlepiej wypadajacy cena/jakosc, potem jakis sredni no i jakis lepszy - nie wiem ile bede mial pieniedzy. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salomon Dialogue, na przecenie za 700 sie znajda

Salomon Brigade wystepuja rowniez w wersji sznurowanej. Ceny nie pamietam, ale cos okolo 500zl.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te buty moge polecic z czystym sumieniem ;) Dialogue maja system 3D. But składa sie z trzech czesci/platów (widac, jak sie czlowiek przyjrzy), ktore nachodza na siebie, dzieki czemu but nie deformuje sie podczas pracy. W skrócie, jak zginasz buta, to gdzieś musi się napiąć, a gdzieś zagiąć, w tym bucie jest to ograniczone do minimum, dlatego bedzie zawsze trzymał kostke tak samo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...