Skocz do zawartości

Burton custom x


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim!

 

Mam zamiar kupić deskę Burton Custom X 2011. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tej deski, czy się opłaca? Do tego wiązania Burton CO2 i buty Burton Driver X. Wszystko wyjdzie mnie ok. 4 kafli czy warto inwestować?

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz za rok wymienic buty, to wszystko ok :P

Na buty burtona bym nawet nie patrzyl, chyba ze zmienili wkładki, ale nic o tym nie slyszalem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wygodne i dopasowane ;)

Nalezy pamietac, ze im twardszy but tym jest mniej wygodny ;)

Jezeli chodzi o firmy, to burton jest jedno sezonowym butem, a salomony maja najlepsze wkladki (specjalisci od butów).

Nideckery do czołówki nie naleza, ale rozmawialem z kolesiem, któremu pasował jakiś wyższy model i byl bardzo zadowolony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

ja również się nie zgodzę z tym, że buty burtona to szajstwo i tylko na jeden sezon! Mój tata ma buty i wiązania burka i trzymają mu już 7 sezon więc nie do końca jest tak jak mówi matzel, może jest to zależne od modelu? nie mam pojęcia. :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 sezon

But był produkowany conajmniej 8 lat temu, czyli wkladki byly zupelnie inne. Teraz burek leci na marce, glownie w ciuchach i niskich modelach sprzetu twardego. I to ze jezdzi w nich 7 lat, to oznacza tylko, ze nie ma potrzeby (ojciec) wymiany tych butow. Z reguly dluzej niz te 5 lat sie w jednych nie jezdzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...