Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze + Wasze sugestie.


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać raz jescze wszytskich :)

 

Siedze u Was na forum już od dłuzszego czasu, lecz dzis postanowilem sie zarejestrować, gdyż sam nie dojde co mam wybrać. Tych informacji jest tyle, że człowiek nie jest w stanie tego przyswoić:D.

 

Szukam deski+wiązań+buty...Mam 178wzrostu, 82 kg wagi (waga może wzrosnąć w sezonie bo wiecie siłka kosz i takie inne bzdury). Poszukuje deski raczej uniwersalenj, lubie zapier...po stoku ale od zawsze kręcą mnie skoki,triki mniej jazda po rynnach:D.

 

Zatem do sedna, proszę o pomoc Was w wyborze i ew. sugestie/podpowiedzi. Ja znalazlem cos takiego

1.Nitro

2.Rome

3.k2

 

Ceny zachęcaja do kupna, moj skill to hmmm 3-4, deche miałem z 4 razy na nogach ale znajomi ico fruwaja kilka lat mówią ze jezdze jakbym trochw wiecej probował, zatem chciałbym coś bardziej wymagajacego, niz jakbym mial zmieniac deche za rok

 

PozdJzdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem K2 albo Rome ;) Co nie wybierzesz, będziesz zadowolony ;)

Co do rome, chodzą ploty, że w tym roku słabo u nich z jakością

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykle jezdzenie po stoku bez petard na pewno szybko stanie sie rutyna:) zatem jak tylko zakupie deche to udzial fs bedzie szybowal w gore:D

 

ps. nie wiem jak u Was ale ja mam naje...w glowie...wakacje a ja mysle o zimie i ogladam rozne pierdoly co i jak wykonac:D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne zdanie jak marpyc, jeśli zależy na fs to możesz polować na deski z przedziału 154-157, jeśli ma to być głównie jazda to 156-158, musisz patrzeć też na dopuszczalną wage przy deskach. Generalnie przy większości tych długości będziesz się mieścił ale przy 154,155 warto zerknąć na tabelke ze specyfikacją dechy.

 

Co do Twoich propozycji to Rome deseczka całkiem całkiem, jest rocker jest zabawa na stoku, wiązania Shift też dają rade- całkiem dobrze wykonane, pełna regulacja, wyściółka na podstawie wiązania, i mata tłumiąca pod podstawą, pompki pracują całkiem nieźle choć czasami bywa z nimi problem - głównie z dolnymi. Dolny strap zakładany na czubek buta, komfortowy, ładnie przylega, dobrze trzyma buta.

 

Co do K2 to deska godna uwagi dla początkującego i średniozaawansowanego. K2 robi deski naprawde dobrej jakości. Wiązania w tym zestawie bym wymienił na jakieś inne, K2 Indy albo na Formula z tradycyjnymi strapami, nawet Rome Smith bardziej bym widział niż te.

 

Co do Nitro to akurat z tymi modelami nie miałem do czynienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...