Skocz do zawartości

SAPIENT EVOLUTION czy SAPIENT PNB1


Rekomendowane odpowiedzi

Ja spróbowałbym najpierw jak ten but zachowa się z deską i wiązaniem na stoku i dopiero szukał PL. Bardzo często okazuje się, że nic nie trzeba dokupywać. Chyba, że stosujesz bardzo małe kąty i dodatkowo masz doświadczenie z deską o identycznej talii w okolicach wiązań.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie najlepiej jest sprawdzić na stoku, bo każdy czuje co innego na stoku podczas jazdy. Różnica między butami o tym samym rozmiarze różnych producentów może wynosić nawet 2,5-3cm.

JacekSP z innego forum ma buty 48, a nie przeszkadzał mu podczas testów Raven Gravy z talią 251mm. Ja natomiast miałem buty NW Five w rozmiarze 43 czy 42,5 i przy talii 245mm czułem, że trochę deska jest wąska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX to świetne wiązania. Są bardzo lekkie, mają dobrą amortyzację.

Baza jest z aluminium i dlatego jedna z ich nielicznych wad to brak regulacji pedału gazu.

W tej cenie masz jeszcze K2 Chinch, SP Brotherhood Fastec albo coś z Rome i Fluxów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem zmuszony zastosować powerlinki
wcale nie jest powiedziane że musisz mieć powerlinki. Najpierw musisz to sprawdzić na stoku. Ja przy desce 254 i bucie 30cm nie potrzebuje tego rozwiązania, a mimo to moge jeździć bardzo agresywnie na krawędziach i problem że ryje butem praktycznie nie występuje. Wszystko zależy jak sobie kąty ustawisz. Co do desek to PNB jest sztywny i to blat zdecydownie dla zaawansowanych, tylko tacy dostrzegą jego moc. Evo jest bardziej uniwersalny i na hopy i na raile, i na buttery.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...