Skocz do zawartości

najlepszy sklep snowboardowy w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, mam jedno pytanie. Gdzie w polsce znajduje sie najlepszy waszym zdaniem sklep snowboardowy jesli chodzi o wybor desek, wiazan i butow renomowanych firm jak rowniez fachowa obsluge(gosci ktorzy naprawde znaja sie na rzeczy) ktora udzieli mi niezbednych informacji poczynajac od dobrania odpowiedniego sprzetu stosownie do moioch potrzeb skonczywszy na konserwoaniu dechy itp.?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie które zadałeś nie ma odpowiedzi :)

Dla każdego jest to inny sklep, odpowiem nieco przekornie:

bslcl.png

 

Wg. mnie najlepszym sklepem będzie lokalny sklep, ale taki w którym ludzie są ogarnietymi deskarzami.

Z czasem w takim sklepie zna Cię każdy sprzedawca, możesz wpaść i pogadać o tym co się dzieje w świecie snb przez godzine. Gdy dobierasz coś już z góry mniej więcej wiedzą co oczekujesz, jak mniej więcej jeździsz i co jeździsz (fr/fs/am).

 

Snowboard to bardziej relacje znajomych niż czysty biznes ;)

Sklep w którym traktują Cię jako kolejnego klienta któremu trzeba coś wcisnąć to zły sklep snowboardowy dla Ciebie :)

Oczywiście sklep musi zarabiać ale, gdy ja zaczynałem przygodę z deską i zapytałem z ciekawości o wiązania typowo freeridowe fluxa to dostałem odpowiedź co i jak z nimi ale z zastrzeżeniem: "te 3x tańsze na start bym Ci bardziej polecił".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o taki sklep mim chodzi z fachowa obluga gosci ktorzy sami jezdza i znaja sie na rzeczy.Na przyklad jakis kozacki sklep w okolicach Wroclawia albo granicy Czech, a tak swoja droda czy sadzicie ze im blizej gor tym lepsze sklepy moga byc z wiekszym wyborem sprzetu?Pomozcie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o taki sklep mim chodzi z fachowa obluga gosci ktorzy sami jezdza i znaja sie na rzeczy.Na przyklad jakis kozacki sklep w okolicach Wroclawia albo granicy Czech, a tak swoja droda czy sadzicie ze im blizej gor tym lepsze sklepy moga byc z wiekszym wyborem sprzetu?Pomozcie

Taki sklep każdy musi odszukać sam - nie ma na to zasady ;)

Na pewno omijałbym duże sieci jak intersport bo tam większa szansa, że będziesz potraktowany szablonowo.

Miejsce nie ma znaczenia - sam mieszkam w Siedlcach (miasteczko między Warszawą a Terespolem) i mamy tutaj 2 sklepy, jeden typowo snowboardowo-skatowy a drugi ogólny sportowy.

W ogólnosportowym całe jedno piętro to narty, drugie to snowboard ... asortyment większy ale co z tego? Nic w zasadzie Ci nie doradzą bo deski to oni ze szkoleń znają (no może z jedna osoba tam jeździ nie generalizując), buty też mają ale nie żeby po 1-2 rozmiary każdego typu tylko wszystkie rozmiary Flowa jednego modelu np. :mrgreen:

 

W innych miastach jest podobnie - sam musisz połazić i obczaić ekipę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na przyklad w warszawie to zapraszam do mnie :D w wiekszosci sklepow typowo snow sa ogarnieci ludzie, czasami jakis pojedynczy student sie trafi ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, sluchajcie czy ktos z was orientuje sie w sklepach we Wroclawiu, sa tam trzy : Czerwona Komnata, Parlament i Transfer - Ktory z nim waszym zdaniem jest najlepszy(najwiekszy wybor i kozacka obsluga)? Dzieki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...