Skocz do zawartości

Rękawice , pomóżcie w wyborze !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Reusch BIg Air. Rękawice super się spisały, a często czekam na resztę rodziny i miały długi kontakt ze śniegiem co jakiś czas. Posiadają wyjmowane usztywnienie. Polecam nie tylko ten model, ale też firmę, bo nie słyszałem o niej złych opinii. W makro przecenione kosztują chyba 160 zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekawice powinne byc nie przemakalne i dosc cieple ! reszta sie tak naprawde nie liczy

mi akurat one zuzywaja sie nagminnie :) wiec nie przywiazuje uwagi na firme

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę polecić z całym sercem Dakine Frontier - posiadam od tamtego sezonu, kupiłem nówki za ~180zł na Allegro.

Jako, że mają gore-tex o nieprzemakalność nie masz się co martwić, są też dość ciepłe.

 

Tutaj masz opinie ludzi o nich: http://www.buzzillions.com/reviews/men-dakine-frontier-glove-reviews

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

Witam, podpinając się pod temat chciałem zapytać o rękawice Dakine Scout.

Zastanawiam się nad zakupem. Na oku mam dwa modele (podany wyżej Scout) oraz Frontier.

Miał ktoś do czynienia z Dakine Scout jeśli tak proszę o opinie.

 

Na które się zdecydować, które będą lepsze ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dakine Scout - mialem stycznosc i moge je polecic , ciepłe , nieprzemakalne (chociaz gdy ktos sie uczyc to wszystkie przemokna) , material do przetarcia googli , usztywniane. Całkiem ciekawy model godny zakupu , a tych drugich to nie znam i nie moge polecic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frontierow nie mialem w rękach ani nie mialem okazji macac.

Co do Scout to mogę potwierdzic, ze to kawal dobrej rekawicy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...