Skocz do zawartości

pomozcie:) co sadzicie o tym zestawiku??


Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: witam witam :mrgreen:

 

przegladalam wasze forum...znalazlam w nim wiele postow od nowicjuszy snowboardu (to tak jak ja)..chcialabym sprawic sobie sprzet (czas wyprzedazy - sprzyja)...nie kupie burtona...czy dechy podobnych firm, bo poprostu nie stac mnie na to, tym bardziej ze nie mam zupelnie niczego no oprocz spodni:D...takze licze sie z niezlymi kosztami, ale wiem ze jesli sobie teraz nie kupie ( przez dlugi czas odkladalam kaske) to kasa pojdzie na cos innego...a zakup sprzetu bede przekladac i przekladac na kolejne sezony az...:)

 

znalazlam zestaw na allegro...doradzcie mi prosze czy bylby to dobry zakup...a moze zarzucicie jakimis linkami z innymi propozycjami...bylabym wdzieczna i to bardzo :wink: :wink:

 

http://www.allegro.pl/item176534468__zestaw_airtracks_stable_wiazania_buty_gratis_.html

 

dzieki wielkie...pozdrawiam:):):):)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla początkującego to zestawik całkiem fajny. Podaj jeszcze wzrost. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum w dziale "Nauka" jest temat dotyczący poradników. Są tam linki znalezione przeze mnie. Radziłbym Ci to przeczytać. :) Naprawdę są bardzo pomocne, dla kogoś kto dopiero uczy się jeździć i kupuje sprzęt są wręcz niezbędne. No i powodzenia na początku drogi snowboardzisty. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...