Skocz do zawartości

Lip Stick vs. Blender


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że z kobietami to jest tak, że sama jakość do nas nie przemawia, u nas liczy się też wygląd - grafika. Do tego muszą jeszcze wiązania pasować kolorystycznie itd. :P

 

A tak, jak napisałam na początku - zarówno w Blenderze, jak i w LipSticku grafiki zdobyły moje serce, czego nie mogę powiedzieć o Neige. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszczęście w twoim przypadku grafika idzie w parze z jakością :grin:

No to niech będzie ten Lipstick, a co do doboru wiązań to te chyba będą odpowiednie

http://proboarder.pl/p/3/676/flux-sf45-multi-2011-wiazania.html

http://proboarder.pl/p/3/272/rome-shift-2011-wiazania.html

 

Przejrzyj kilka sklepów np. proboarder.pl, snowsport.pl i jeszcze kilka. Może tam jeszcze coś ci w oko wpadnie. :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak nie do końca, bo jak patrzę na całą ofertę desek damskich Burtona w tym sklepie, którego link podałam wyżej to tak sobie myślę, że może jednak coś innego bym wybrała. :P

 

Ale już nawet boje się was pytać o zdanie. ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wiązań to wcale nie muszą być burtony. Mogą być Drake DL na przykład. Dyski są tak zrobione że pasują do wszystkich typów mocowań:

 

Drake bindings are compatibile with all 4x4, Burton 3D and Burton channel boards.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tych dziwnych podchodów. Zdecydowałam się na tego LipSticka i na weekendzie mam zamiar się po niego wybrać.

Porozmawiam jeszcze ze sprzedawcą w sklepie, bo zakładam, że będzie miał pojęcie o sprzęcie, który sprzedaje. Mam tylko nadzieję, że jeszcze bardziej utwierdzi mnie w przekonaniu, że to dobry wybór, a nie odradzi ten zakup z jakiegoś powodu i poleci coś innego, bo mu chyba wtedy krzywdę zrobię. :D

 

Dziękuję wam wszystkim za pomoc i cierpliwość przede wszystkim. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...