Skocz do zawartości

Straptec, czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi dokładnie o te z zestawu: http://www.emisurf.pl/index.php?products=product&prod_id=805&PHPSESSID=4b428eaf0b26dbd9cdad910640fc5dd5

 

normalnie myślałabym nad jakimiś drake'ami, ale tylko na tej stronie mogę dostać i buty które mnie interesują i deskę, która niestety jest w zestawie z wiązaniami już. warto brać, czy szukać dalej?

 

dodam, że już pierwszych kilka wyjazdów mam za sobą i wiem, jak źle się jeździ na słabo trzymających albo niedopinających się wiązaniach :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to wiązania straptec moze by były godne polecenia ale osobie która dopiero zaczyna przygode z deską i nie ma dużego hajsu. Wiązania typowo bardzo proste, bez żadnych ciekawych rozwiązań.

 

Osobie która już jeździ raczej bym ich nie polecał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

a ja mam wiązania straptec razem z deską voelkl dash jestem z nich bardzo zadowolony - zaczynam przygodę z deską ;-) jeżdżę już cały sezon spisują się dobrze ( nie mam też za dużego porównania) ale na pewno lepsze od atomicków ( nie podam modelu ), paski mocne ale zarazem miękkie do zakładania , pompki nie zamarzają nie puszczają łatwo się odpinają,

wytrzymałe i mocne może mało bajerów czy regulacji ale dla mnie są super ;-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi dokładnie o te z zestawu: http://www.emisurf.pl/index.php?products=product&prod_id=805&PHPSESSID=4b428eaf0b26dbd9cdad910640fc5dd5

 

normalnie myślałabym nad jakimiś drake'ami, ale tylko na tej stronie mogę dostać i buty które mnie interesują i deskę, która niestety jest w zestawie z wiązaniami już. warto brać, czy szukać dalej?

 

dodam, że już pierwszych kilka wyjazdów mam za sobą i wiem, jak źle się jeździ na słabo trzymających albo niedopinających się wiązaniach :razz:

 

Straptec należą do tych tańszych wiązań, ale to nie oznacza, że są słabe. Alupompki, chowane strapy, więc nie są złe. Ogólnie konstrukcja bardziej prosta, podstawowa, dla 'jedno-trzysezonowców'. Cena jest w porządku. Osobiście widziałem wiele osób z tymi wiązaniami, i nie słyszałem raczej złych słów na ich temat - oczywiście, w granicach zaawansowania jazdy wymogi wzrastają, więc tego tu nie wliczam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...