Skocz do zawartości

Cały zestaw dla zółtodzioba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję kupić sprzęt od A do Z, ma być co najważniejsze niedrogi bo nie chcę go zniszczyć w czasie nauki. Preferuje szybsze zjazdy ze stoku do tego czasem przydałoby się poszaleć w snowparku. Ze stoku zjadę a właściwie to zsunę sie bo jezdziłem dopiero ok.7h i tylko na tylnej krawędzi bo na przedniej wystawały wiązania z butami :shock: ale i tak jak na 7h "samonauki" cieszę się że umiem zjechać, wyjechać na orczyku i na kolejce i utrzymać się na desce.

Wzrost 170cm

Waga 56

Nr. buta 42/43.

 

Moja propozycja na dzień dzisiejszy:

Deska: RAVEN GRUNGE 157cm

Wiązania: RAVEN s200

Buty: RAVEN TEAM

Kask: RAVEN CLUTCH

Gogle: ARCTICA G-59

Kurtka: CAMPUS HYPNOSIS

Spodnie: CAMPUS SPYKER

Rękawice: NEVERLAND CROSS

Do tego kominiarka, bielizna i jakieś duperele.

 

Potrzebuję wiedzieć czy w/w rzeczy są odpowiednie, a jak nie to co w zamian.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zamiast deski ravena jakeigos sapienta a wiazan drake.

Buty wymien za rok, moze dwa

reszta nize byc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowani za długa, biorąc pod uwagę fakt, ze jesteś początkujący i myslisz o fs, to szukaj deski AM, długość 146-148. Napisz ile mozesz wydać na poszczególne rzeczy...

 

Deski poszukaj z Sapienta albo Voelkla jak mówi matzel, wiązania Drake tez będę dobre. Co do ubrania zobacz Coalitiona na pocztek wystarczy. Teraz b.dobre gogle Dragon Dx można dostać za 150, a bielizny szukaj np. Brubeck'a albo jak chcesz wydać mniej to Stoor

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ile mogę wydać bo się nie znam i nie chce wyjść na idiotę. Deska, wiązania i buty nie muszą być nowe. Z jakich firm wypatrywać używek?

Wolałbym żebyście to wy powiedzieli ile uzbierać ale widzę że bez 3 tysi się nie obejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego masz wyjsc na idiote? napisz ile mozesz wydac na deske, ile na wiazania, ile na buty i tak dalej :) bedzie latwiej cos znalezc

 

Co do uzywek to trzeba uwazac, na aukcjach roznie to bywa, wiec trzeba sie troche znac, albo obejrzec z kims kto sie zna :) lepiej poszukaj nowego blatu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się starał uzbierać tyle ile potrzeba, a chciałbym żeby to nie było dużo bo w tym roku bądź z początkiem następnego mam zamiar kupić auto.

Co do używek to na co trzeba uważać? Co może być złego? Moja druga połówka kupiła deskę, wiązania i buty Burtona za chyba coś koło 1200zł z normalnymi śladami użytkowania tj. malutkie ryski na spodzie i jedno obtarcie "na dziobie" nierzucające się w oczy. Tak więc używkę miałem też na myśli.

 

 

A co powiecie o :

Deska HEAD Rush Rocka 2011

Wiązania HEAD NX Fusion LGCY 2011

Buty HEAD Classic 2011

Kask Blizzard Mega 2011

Gogle Blizzard 911 Orange 2011

______________________________________________________________________________

 

Propozycje:

 

1.

Deska- Voelkl Squad JR '09

Wiązania- Drake fifty yellow

Buty- Head Scout

2.

Head Matrix Classic '11

Head NX Fusion LGCY'11

Head Classic '11

3.

F2 Air

Roxy WMS Classic '09

Salomon Solace '10

4.

Voelkl Worldwide

Drake DL

Head Zora

5.

Deska Sapient TMA '09

Wiązania S200 '11

Buty Raven Team

 

Ceny:

1 - 1340zł

2 - 1300zł

3 - 1210zł

4 - 1180zł

5 - 1070zł

 

Proszę o ocenę tych zestawów bądź wybranie swojego typu(konkretne modele)

Dodam że nie chce super sprzętu żeby go nie zniszczyć w czasie nauki.

Bardzo podoba mi się pierwszy i czwarty zestaw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butów nie biorę pod uwagę, bo trzeba przymierzyć i kupić najwygodniejsze. Najfajniejszy do nauki moim zdaniem pierwszy i 5 zestaw chociaż w piątym do sapienta dałbym inne wiązania. Deska z 3 zestawu nic mi nie mówi :P Zestaw 2 też wydaje się sensowny. Co do 4 to jeśli to ta deska http://proboarder.pl/p/1/1138/rad-air-world-wide-2010-deski.html to może być trochę ciężka do nauki, ale za to wiązania z niej fajne i dałbym do piątego i zastanawiał się miedzy nim a pierwszym. Tylko że sapient to typowy fs więc nie będziesz na nim jakoś strasznie się napinał na stoku, ale do nauki i parku idealny. Jeśli jednak chcesz śmigać na stoku to zestaw 4 tylko ciężej nauka będzie szła.

Wklejaj linki bo tak jest dużo za dużo pracy żeby napisać posta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roxy WMS Classic '09
damskei wiązanka
Head Zora
buty damskie
Voelkl Worldwide
deska typu Wide nie jest Ci potrzebna
Wiązania S200 '11
do tego zestawu nie ma sensu kupowac tych wiązań, s400 albo s500, s550 jezcze by uszły.

 

A co powiecie o :

Deska HEAD Rush Rocka 2011

Wiązania HEAD NX Fusion LGCY 2011

Buty HEAD Classic 2011

 

No powiem że ten zestaw jest całkiem całkiem dla os początkującej. Deseczka z rockerem, fajnie wykonana - chyba najtańsza opcja z rockerem na rynku, buty też solidnie wykonanae, bardzo wygodne, wiązania jak na poczatek też wystarcza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...