Skocz do zawartości

Ustawienie wiązań


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

1. Jak ustawić wiązania względem szerokości deski chodzi mi o odległosć od krawędzi. Czy ma to jakieś znaczenie jeśli tylko but nie będzie charował o śnieg? Przednie i tyle wiązanie powinienem ustawić tak samo czy inaczej (krawędź-wiązanie-krawędź) ?

 

2. Czy mając 183cm wzrostu, deska 154cm ustawienie wiązań na środkowych insertach jest ok?

 

--

Pozdrawiam

StaSZek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StaSZek, wiazania ustawiasz tak , zeby czubek palcow i pieta byly mniej wiecej w tej samej odleglosci od krawedzi ( oczywiscie dochodzi tutaj czynnik taki jak kat ktory sobie ustawisz na "talerzu")

Przednie i tyle wiązanie powinienem ustawić tak samo czy inaczej (krawędź-wiązanie-krawędź) ?

to zalezy w jakiej pozycji jezdzi ci sie najlepiej. wiekszosc riderow jezdzi na "kaczke" ( sam tak naprawde decydujesz o katach wiazania przedniego i tylnego)

Czy mając 183cm wzrostu, deska 154cm ustawienie wiązań na środkowych insertach jest ok?

powinienes ustawic wiazania w mniej wiecej takiej samej odleglosci co szerokosc barkow.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zalezy w jakiej pozycji jezdzi ci sie najlepiej. wiekszosc riderow jezdzi na "kaczke" ( sam tak naprawde decydujesz o katach wiazania przedniego i tylnego)

 

Chodziło mi o ten sam aspekt co w pierwszej części pytania nr 1, ale odpowiedź już wywnioskowałem z tego co na nie odpisałeś :)

 

Dzięki za pomoc :) I oczywiście plusik leci :)

 

edit:

 

@up Dzięki :) Zapomniałem o snowprofessor ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...