Skocz do zawartości

Jakiś ogarnięty obóz snowboardowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ferie 14 lutego i chciałbym na całe 2 tygodnie wyjechać na jakiś obóz. Najbardziej bym chciał w Polsce bo jeżdżę dopiero 2 sezon i nie jestem jeszcze wystarczająco doświadczony. Najczęstsza spotykana kategoria wiekowa to 13-18, bo są jeszcze dzieciaki. Szukałem obozów na zimowiska.com i zimowisko.com, ale tam nic nie ma. Jak są to nic nie piszą, albo na zdjęciach są same dzieci. To będzie pierwszy mój taki wyjazd, jak ktoś był na takich obozach to proszę, opowiedzcie coś o nich. Najważniejsze jest dla mnie, żeby było dużo jazdy. Najbardziej się boję, że będzie jakieś zwiedzanie, albo będą same dzieci. Doradźcie mi gdzie pojechać, bo czekałem cały rok na ferie i teraz chcę się wyszaleć na stoku. Niestety nie jestem jeszcze pełnoletni.

Pozdrawiam ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ty tydzień przed feriami chcesz coś rezerwować w okresie feryjnym? o_0

Takie rzeczy załatwia się minimalnie miesiąc-dwa wcześniej. Teraz ew. możesz załatwić coś co zawiera nocleg+przejazd - wszystkie obozy ze szkoleniami są dawno wykupione.

 

 

p.s. Zmień podejście - skoro masz jeszcze ferie to nie masz więcej jak 19 lat a więc do "dzieciaków" również się zaliczasz - na takich obozach nie ma dzielenia się na roczniki - to nie szkoła. Na luzie stary ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...
  • 1 month later...

STUDENT TRAVEL zaprasza na białe szaleństwo w Livigno!

 

Cena FIRST MINUTE do końca września od 899 zł!!

 

W cenie wyjazdu

7 noclegów w wybranym wariancie zakwaterowania

6 dniowy SKI PASS

Przejazd komfortowym autokarem

Apres ski, wspólne imprezy

Codzienna opieka instruktorów SKI / SNB na stoku

Strefa wolnocłowa

 

Terminy

25.11 - 04.12.2011

02.12 - 11.12.2011

09.12 - 18.12.2011

 

SZCZEGÓŁY: Białe szaleństwo w Livigno!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Uwielbiam określenie "komfortowy autokar". A co dokładnie się za tym kryje?

 

Ja mam inną ofertę na oku, ale zobaczymy, czy uda Wam się mnie przekonać.

 

Strefa wolnocłowa w ofercie? Za to chyba się nie płaci- to wartość dodana do tej lokalizacji. Jaki zakres opieki instruktorów oferujecie? Co kryje się za "apres ski i wspólnymi imprezami"?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...