Skocz do zawartości

Deski Option - Opinie


Jak oceniasz firmę Option w skali 1/10  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz firmę Option w skali 1/10

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      1
    • 8
      3
    • 9
      0
    • 10
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że zakładam drugi temat, ale mam nadzieję, że po poprawionym tytule odnajdzie go może ktokolwiek kto posiada deskę ww. firmy czyli Option.

 

Tak więc sprawa błaha i prosta, pytam Was jaki macie zdanie o firmie Option, najbardziej interesują mnie opinie osób, które rzeczywiście na tych deskach jeżdżą/jeździły, ale zasłyszanymi od brata przyjaciela kolegi siostry też nie pogardzę ;)

 

Najbardziej chodzi mi o ten model: http://www.snowboard1.pl/snowboard-option-franchise-blue/d-86226-c-928/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega posiada optiona i generalnie chwali sobie ten blat. Po poziomie jego zaawansowania oraz po tym jak patrzę gdy katuje ten blat mogę z pełna odpowiedzialnością powiedzieć, że są to deski wytrzymałe.

Co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

 

P.s. Talk nie kupuj czasami w tym sklepie! Poczytaj opine na forum o nim.

 

[ Dodano: 5 Luty 11, 04:40 ]

Kolega posiada optiona i generalnie chwali sobie ten blat. Po poziomie jego zaawansowania oraz po tym jak patrzę gdy katuje ten blat mogę z pełna odpowiedzialnością powiedzieć, że są to deski wytrzymałe.

Co konkretnie chciałbyś wiedzieć oraz ew o jakim modelu?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.s. Talk nie kupuj czasami w tym sklepie! Poczytaj opine na forum o nim.

 

Kupiłem w tym sklepie dechę i przysłali po 3 dniach, bo taki mają teraz standard

Możesz spokojnie kupować, bo chyba przez ten rok się ogarnęli

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim tam kupisz deskę upewnij się czy oferowany przez nich rozmiar zgadza się z rzeczywistym, produkowanym przez producenta. Ostatnio tam się rozglądałem i kilka desek było w rozmiarach innych niż produkowane, ale oczywiście nie wszystkie tylko trzeba uważać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, i ta długość rzeczywiście występuje, a raczej występowała w ofercie Option ;)

 

No to teraz po zebraniu kilku opinii nie pozostaje mi chyba nic więcej jak zamówić sobie tą deseczkę, bo w tej cenie nic lepszego nie znajdę, a resztę kasy przeznaczę na wiązania bądź buty.

 

A co do sklepu, to zamawiałem tam już dwa razy, z czego raz w bardzo niechlubnym dla niego okresie, kiedy nazywali się jeszcze ar-snowboard a nie snowboard1 ale ani razu nie zawiedli i w obydwu przypadkach sprzęt dostałem w ciągu 3-4 dni, więc myślę, że jestem skłonny zaryzykować po raz trzeci ;)

 

No to dzięki wszystkim za pomoc, dam jeszcze znać czy na pewno na nią się zdecydowałem i jak tak to opiszę wrażenia.

 

A tak całkiem przy okazji, by nie tworzyć nowego tematu: czy te pompki http://allegro.pl/pompka-klamra-do-wiazania-stalowa-made-in-italy-i1444438921.html będą pasowały do dowolnych wiązań ? bo złamała mi się jedna i trzeba by ją wymienić, bo czasem stwarza problemy na stoku ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, pompki trzeba kupowac oryginalnego do danego modelu/firmy albo szukac po serwisach i przymierzac. Nie istnieje pompka uniwersalna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...