Skocz do zawartości

Czy można usunąć rysy z deski ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Kupiłem niedawno nową deske voelkl stroke, bylem w niej juz na stoku raz i dzis chcialem sie przejechac kolo domu a bylo z 5cm sniegu i jak zjechalem z gorki okazalo sie, ze jechalem nieraz po ziemi i czasami po jakis malych roslinach, ze tak powiem ;) Popatrzylem na deskę i bylo troche rys, wiekszych i mniejszych. Byc moze jestem przewrazliwiony bo to pierwsza moja deska ale chcę się Was zapytac czy isntnieje takie cos w postaci stopionego wosku, ktory się wylewa na deske by wypelnic te rysy, zaglebienia u jaki jest efekt po takim zabiegu, ile to kosztuje czy jest moze jakis inny sposob ( moze taki, ktory moge zrobic sam) bo chce aby moja decha wygladala fajnie przez dlugo.

 

PS. Niewiem czy to dobry dzial

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie masz standardowe, "normalne" rysy :) nie masz się czym przejmować :P ale poczekaj jeszcze na wypowiedź jakiegoś profesjonalisty bo ja też w tym roku dopiero zacząłem i mogę cie wprowadzić w błąd :)

 

btw. voelkl rządziiii :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde jest cala masa ludzi, ktorzy lataja takie rysy, ktorych ja mam kilkanascie na desce (nie to, ze nie dbam o sprzet, ale napewno nie odczuja roznicy przy zalaniu tych "rysek").

Mozesz albo nasmarowac deche na cieplo, to w pewnym stopniu zaleje i wyrowna mniejsze wglebienia, a jesli masz ich sporo to kofixem, ale ma on tendencje do pozniejszego kruszenia sie i odpadania. W serwisach (przynajmniej u mnie) robia to jakims mixem z klejem, dzieki czemu potem nie odpada i sie nie kruszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wyjście z moją nową deską od razu dostarczyło jej sporej ilości zadrapań. choć, moim zdaniem, jeśli nie są głębokie, nie warto ich łatać. nie będą Ci zbytnio przeszkadzać w jeździe, a jeżeli chodzi o względy wizualne- trzeba się liczyć z tym, że nic, co jest intensywnie używane, nie będzie wyglądać jak nowe ; >

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

jezeli rysy sa widoczne tylko wizualnie ( tzn nie czujesz wiekszego wglebienia w slizgu to nie zawracaj sobie tym glowy w sezonie) poczekaj na jego koniec i sam ocenisz czy trzeba zalac je kofixem ( pamietaj przy tym ze jezeli zrobisz gleboka ryse ktora bedzie znaczaca to ta akurat mozesz sie przejmowac - bo moze tu dojsc do zawilgotnienia rdzenia ) co wiadomo czym sie konczy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...