Skocz do zawartości

roxy


Rekomendowane odpowiedzi

nie trzymają ciepła, są przewiewne
bo taka jest odziez snowboardowa :)
przesiąkają
jak sie kupuje spodnie z 5k woodopronosci i sie siedzi caly czas na pupie to przemiekaja ;)

Nie mialem nic od nich, bo to damska firma, ale opinie pozytywne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie trzymają ciepła, są przewiewne
bo taka jest odziez snowboardowa :)

a jednocześnie chciałoby się nie trząść z zimna na wyciągu niczym w jesiennym płaszczyku ; >

 

Bo kurtka to nie wszystko - aby to działało jak należy potrzbna jest bielizna termo oraz jeśli jesteś zmarźluchem albo jest naprawdę zimno to jeszcze polarek termo.

Poczytaj jak to działa i jak się sotsuje odzież termoaktywaną :)

 

Co do samego Roxy - sam nie testowałem z oczywistych względów, koleżanka posiada od nich spodnie i kurtkę i jest zadowolona.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
matzel, Ja mam spodnie z DC co maja 5k/5k i nie przemokły mi po 5h.

tez mam 5/5. Nie zawsze przemakaja, ale jak jest cieplo, albo padal niedawno delikatny deszczyk i snieg jest mokry, to nie ma zmiluj ;) tylek mokry ;p no chyba, ze sie wpinasz na stojaco.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo kurtka to nie wszystko - aby to działało jak należy potrzbna jest bielizna termo oraz jeśli jesteś zmarźluchem albo jest naprawdę zimno to jeszcze polarek termo.

Poczytaj jak to działa i jak się sotsuje odzież termoaktywaną :).

oczywiście, pod spód zawsze zakładam kilka termo-warstw, ale przy jeździe w -15*c nie zawsze wystarcza :smile:

dzięki za wszystkie opinie. jeśli ktoś jeszcze może się wypowiedzieć, czekam : >

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 12 years later...

Różne modele kurtkek Roxy mogą mieć różne właściwości, więc opinie mogą się różnić. Ważne jest, aby brać pod uwagę specyfikacje danego modelu oraz własne potrzeby i oczekiwania. Zanim dokonasz zakupu, warto:

Przeczytać recenzje danego modelu kurtki, ale również zwrócić uwagę na datę recenzji, ponieważ technologie i jakość produktów mogą się zmieniać.

Sprawdzić, czy dany model jest odpowiedni dla klimatu i warunków, w jakich zamierzasz nosić kurtkę.

Zapytać o radę w sklepie lub od osób, które noszą kurtki Roxy i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Roxy to znana marka, która oferuje różne modele kurtkek, więc istnieje szansa, że znajdziesz odpowiednią kurtkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz to

pieprzyc pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...