Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zastanawiam się nad wymianą mojej deski. Chciałbym by posłużyła mi nie tylko jeden sezon, dlatego mam trochę większy fundusz. Jeżdżę teraz 6 sezon. Bardziej AL, bo jakoś specjalnie tricków nie robię, więc imho FS odpada. Nie jeżdżę tylko w PL górach, ale też Włochy etc. więc chciałbym coś porządnego. Mam niewiele ponad 180 cm wzrostu, więc zastanawiam się nad deską max 160 cm, rozmiar buta (US) to 12,5, w CM to 30,5. Ważę 74 kg. Teraz moje pytanie, wiele osób,z którymi pisałem, kupowały swoje deski i wiązania w stanach. Jest sens takie coś robić? Jakie polecacie sklepy, które wysyłają do PL? Wiem, że mogą mi przywalić VAT i cło. Z zagranicy zamawiam od dawna. Mam do wydania około 1500 zł, bez wysyłek. Najbardziej zastanawiam się nad deskami firm Burton, Sapient, Salomon.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej już ogarniasz dechę, więc proponuję sapienta elementa, który był topowym modelem sapienta

http://www.forty-four.pl/deska-sapient-element-black.html

+ wiązania np. Drake King

http://www.forty-four.pl/wiazania-drake-w-11-king-white.html

ale możesz też brać inne drake'i.

Zestaw powinien posłużyć na długo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z desek nic lepszego nie znajdziesz niz tego elementa. W Salomonie deska na tym poziomie stoi za 2.4k a w burku za jakies 4k :)

Masz jedynie spory problem, a mianowicie stope. Masz moze kupione powerlinki? Jesli nie, to polecam Ci gdzies ich poszukac i kupic, poniewaz z roku na rok coraz ciezej to dostac (nie produkuja tego).

Z wiazan jakies Drake albo Salomon Patriot albo nawet Code jak masz kaske :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Elementa, to poczytalem sobie o nim i wszyscy go chwala. Tylko jest jedno ale, nie za bardzo podoba mi sir design tej deski. Wydajac taka kase, chcialbym tez, zeby jakos ona wygladala. Dlaczego tych desek nie ma na allegro? Oplaca sie ja sciagac z innego kraju? Znacie jakies sklepy, ktore wysylaja do naszego kraju?

 

Co do powerlinkow, to nie mam ich, lecz po malej lekturze dowiedzialem sie, ze pomagaja osobom z duza noga(takich jak ja), lecz tez zmienia troche jazde do czego wlasnie mam mieszane uczucia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajac taka kase powinno sie przede wszystkim zwracac uwage na zastosowane technologie. Za taka kase nie znajdziesz lepszej deski... No ale wiadomo, ze o gustach sie nie dyskutuje. Nie ma jej na allegro bo firma juz nie istnieje, a wszystkie modele sprzedaja sie za smieszne pieniadze. Znalazlem ja tutaj

 

Co do powerlinkow to sie nie wypowiem bo nie uzywam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, powerlinki zmieniaja jazde... na lepsza! znacznie poprawia czas reakcji deski, wchodzenie na krawedzie itp. ludzie w pipie z tym jezdza. W tym roku ziomek kupil, na szczescie jedziemy w dwoch innych terminach to sobie je od niego wezme ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tych desek nie ma na allegro?
bo ten ktory je mial to już je sprzedał. Generalnie tylko pare sztuk było z tego modelu.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie deska jest nawet ładna, tylko boję się, że deska może nagle zniknąć zanim ją kupię. Czy jest ona gdzieś do dostania poza krajem? Jeżeli tak, to w jakich sklepach? Oczywiście muszą wysyłać do naszej ojczyzny. A teraz drugie rozwiązanie, jak nie uda mi się dorwać tej deski, to co jeszcze polecicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...