Skocz do zawartości

Palmer Classic 2008 jakie wiązania ????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem amatorem forum, więc napiszę krótko. Na desce śmigam od 1,5 roku, ostatnio kupiłem deskę Palmera Classic 154 a teraz szukam wiązań. Oczywiście nie muszą być to tegoroczne modele, z kasą średnio max do 450 zł. Największą frajdę sprawia mi błądzenie gdzieś między drzewami w puchu ( amatorsko, ale jakoś daje radę ) oczywiście stok i małe chopki :) Chciałbym coś na przynajmniej dwa sezony. Proszę Was o kilka propozycji :)

 

[ Dodano: 25 Styczeń 11, 18:03 ]

Ja znalazłem coś takiego, tyle co wiem, to to, że wyglądają całkiem fajnie, ale nie mam bladego pojęcia, czy to dla mnie....

 

http://www.sportmall.pl/wiazania-snowboardowe-lamar-vader-white-black-red-10-11/d-86661-c-973/

 

http://www.sportmall.pl/wiazania-snowboardowe-head-px-5-team-black-orange/d-85715-c-973/

 

pytanie czy rozmiar wiązania M będzie dobry na buta rozm. 43 ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te heady wygladaja bardzo konkretnie, chyba bym sie na nie skusił :)

albo jakis drake

Co do rozmiaru, zalezy od wiazania, ale ogolnie bedzie na styk :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te drake, całkiem nieźle wyglądaja i cena też jest ok, gdzieś nawet znalazłem za ok 360 zł, heady chyba twarde, ale cena za takie wiązania jest git. Muszę jeszcze pobić się z myślami, ale dzięki za info o rozmiarze :mrgreen:

 

[ Dodano: 25 Styczeń 11, 22:48 ]

a może coś takiego:

 

Wiązania RIDE LX White '10 ????

 

cena 399 zł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
w tej cenie to chyba najlepsze będą Kingi
zapewniam Cie ze znajdzie się pare innych lepszych wiązań niż kingi. Kingi to podstawowe wiązanie Drake, solidne ale brak tu kilku rzeczy, które mogły by być.

 

Ride LX spoko wiązanka, co prawda model tegoroczny jest jeszcze lepiej dopracowany al z 2010 też tobre wiąznaie.

 

W tej cenie Union flite bardzo dobre wiązanko, wg mnie przewyższa wspomniane Drake King.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej cenie Union flite bardzo dobre wiązanko, wg mnie przewyższa wspomniane Drake King.

calkowicie sie zgadzam z bercikiem testowalem te wiazania w tym sezonie i uwierzcie mi sa solidniejsze od drake'ow

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...