Skocz do zawartości

Deska ROSSIGNOL CIRCUIT czy to dobry zakup ??


Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Czym różni się zaczynający od początkującego? Nie wiedziałem, że jest jakaś znacząca i ważna różnica między zaczynać i rozpoczynać... Ech... kurwa... i po co ja spałem na tych lekcjach? -.-

 

@Topic...

 

Jeśli jeszcze w ogóle jeździć ni umisz, to ja bym Ci proponował najpierw spróbować się na wypożyczonej desce, a dopiero potem rozważać jakiekolwiek kupno. Jednak jeśli jakoś sobie radzisz i jesteś przekonany do snowboardu, to taka deska (liczę, że z wiązaniami) była by w s umie całkiem fajna. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli to samo pisząc rozpoczynac i zaczynac :neutral:

 

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 1:34 pm ]

Tez myśle jeżeli jeszcze nie jezdziles powinnienles pierw sobie deske pozyczyc

 

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 1:37 pm ]

Jed ja ten dobry sprzęt dla początkującego nazwałem ten który che kupic zamiast rossignol cricuit;] stylistycznie źle napisałem. :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie rozumiem...

 

Moim zdaniem dobry sprzęt dla początkującego(oczywiscie jezeli jestes początkujący;p)bo jezeli dopiero zaczynasz nie wykorzystasz wszystkich atutów które niesie za sobą lepsza deska;]

 

Wnioskuję z tego tak: Ta decha jest dobra dla początkujących, ale jeśli dopiero zaczynasz, to lepiej załatw coś innego...

 

Możliwe, że źle interpretuję i Ty po prostu nieodpowiednio ująłeś to, co miałeś na myśli. Jeśli tak rzeczywiście jest, to wybacz. :P

 

@Edit:

 

Hehe... Tak przypuszczałem. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty masz wiedzieć jaki poziom prezentujesz, tym bardziej, że nigdy nie widzieliśmy jak jeździsz. Poza tym nie rozumiem stwierdzeń "dość początkujący", "średnio początkujący", albo "słabo początkujący"! Jak można nie być DOŚĆ początkującym?! Skoro zaczynasz, to jesteś początkujący i tyle... ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej taa... :] Ale jeśli jeszcze zjeżdżać ze stoku i wjeżdżać wyciągiem ni umisz, to wypożycz dechę. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossignole są przyjazne i uznawane za fajne deski , wybaczające błędy , solidne deski. Myśle że deska jak najbardziej ok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...