Skocz do zawartości

pomozcie:)


Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim.Jestem tu nowy.takze moja przygode z deska zaczalem stosunkowo niedawno.w sumie bylem na jakis 4 kilkudniowych wypadach.generalnie radze sobie ale jestem poczatkujacym.moja motoryka i koordynacja jest chyba ok:)mam zamiar kupic sprzet i zastanawiam sie nad deska "sapient Element".doradzcie cos prosze czy to nie za duzo na poczatek???moze ktos wie jak wyglada sprawa z gwarancja bo wiem ze firma juz nie istnieje.jeszcze jedno,czy to bardzo zle jesli butywystaja poza deske??z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej desce jest multum tematów, poszukaj. Cena śmiesznie niska, biorąc pod uwagę jakość. Chyba w tym wypadku nie ma sensu zaprzątać sobie głowy gwarancją, aczkolwiek sprzedawca tak czy siak ma obowiązek Ci jej udzielić.

Jak mocno buty wystają, to zależy głównie od ich rozmiaru, a również od kątów wiązań i oczywiście taliowania danej dechy, więc nikt nie wie jak mocno Ci faktycznie wystają, ale wystają zawsze. Jeśli masz nogi powyżej 45-46 to generalnie nie musisz się martwić.

 

Pozdrawiam,

Smuggler

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki smugller:0wiem ze jest multum tematow na temat tej deski ale po prostu chcialem sie dowiedziec czy sapient bedzie ok dla mnie...a co do wystajacych butow to sapient jest chyba dosc mocno wciety a ja mam rozmiar 43 normalnego buta wiec powinno byc ok.a mozecie cos powiedziec na temat wiazan radical??

 

[ Dodano: 16 Styczeń 11, 01:15 ]

aaa i czy ktos ewentualnie mogl by mi polecic wiazania i buty do tej deseczki(za w miare rozsadna cene)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o deske to mozesz miec z nia problemy, biorac pod uwage fakt, ze w skali umiejetnosci podales 1. Poszukaj czegos innego z Sapientow, np Coast.

Dostaniesz do w proboarder KLIK

 

 

Co do wiazan, to polecam Drake King, cena nie wygórowana a wiązania bardzo fajne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Element w ogole ciezko dostac...a jesli chodzi o sklae umiejetnosci to nie wiem jak moge okreslic swoja pozycje:/1 wpisalem tak po prostu.moze jest troszke lepiej.ale i tak tego nowszeho elementa nie znajde chyba w fajnej cenie.znalazlem z 2008 za 699.ale z nowszym jest juz trudniej:(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coast podstawowa, amowa deska Sapienta

Evolution topowa deska do fs, sam mam

Element topowa, ciezka do nauki, wymagajaca deska fr, ma ja ziomek mieszkajacy ulice dalej, bede ja testowal w kwietniu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...