Skocz do zawartości

Rozmiar buta a dlugosc deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Zamierzam kupic jakąś deskę dla początkującego, mam 180cm 70kg, 16lat i rozmiar buta 45/46. Buty do deski juz kupilem o rozmiarze 47 ale są jak 45,5/46 i wlasnie tu jest problem. Polecano mi deskę voelkl stroke, naprawde podoba mi się ta decha i slyszalem o niej duzo dobrego. Bylem w sklepie narciarkim stacjonarnym w mojej okolicy i tam dowiedzialem się, że pasowalo by mi kupic deskę Wide a stroke takich nie ma. Mam pytanie czy koniecznie muszę mieć tą deskę Wide i o jakiej slugosci ? Jeżeli tak to jaką polecacie ? Interesują mnie nowe deski same - do 650zl lub z wiazaniami do ok 850zl. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 14 Styczeń 11, 21:45 ]

Znalazlem cos takiego, mam nadzieje na jakis rabacik. Co myslicie o takiej desce ?

 

http://allegro.pl/nowy-sapient-coast-158cm-wide-mega-cena-i1400875855.html#gallery

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deska do FR, a w profilu widzę freestyle

dobra na hopki

Może ta

http://allegro.pl/deska-salomon-ace-rtl-wide-162-cm-allmountain-i1396231222.html

Dobra deska dla początkujących, a później pewnie też da radę

Możesz jeszcze kupić powerlinki, ale kosztują 250 zł

Ogólnie to masz bardzo bardzo mały wybór w tym przedziale cenowym i rozmiarowym

Na tę deskę już pewnie nie dostaniesz rabatu, bo ceny i tak są strasznie małe jak na takiej jakości deskę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decha wide nie jest koniecznością w Twojej sytuacji, oczywiście mozesz taką kupić ale na normlanej desce ktora ma koło 254 w talii spokojnie pojezdzisz i to ostro bez zadnych problemów. Ja mam buta 45,5 i teoretycznie podchodziłby juz pod deche wideale nigdy takeij dechy nie miałem i nie kupie bo nie potrzebne mi dodatkowe gramy pod nogami jak na normlanej desce jezdzi mi sie bardzo dobrze, a jezdze na desakch od 151 do 157cm

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...