Skocz do zawartości

wymiana deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżdżę na desce od 4 lat i najwyższa pora na wymianę dechy.

mój wzrost:168 i waga:60kg

zastanawiam się nad wyborem jednej z tych desek i w tym właśnie momencie chciałabym prosić o pomoc:)

 

http://proboarder.pl/p/1/18/sapient-pnb-3-2009-deski.html

 

http://proboarder.pl/p/1/1050/sapient-seduction-2009-deski.html

 

jeżeli chodzi o przeznaczenie deski to przede wszystkim bujam się po stokach i hopkach, typowy park raczej nie jest dla mnie chociaż chciałabym spróbowaćh half-pipe.

bardziej skłaniam się w stronę pnb, ale nie wiem czy nie będzie za twarda na inne zabawy niż jazda po stoku i okolicach:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pnb to szybka, kierunkowa deska czyli wszelkie ewolucje beda na niej utrudnione, ale nadaje sie bardziej do pipu od seduction. Tyle, ze pipe to mega trudna sprawa i wiekszosc ludzi nie moze nawet podjechac do konca sciany.

Seduction to czysty freestyle, wszelkie obroty, raile, boxy. W pipie tez powinna dac rade.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz nawet dluzsza ta pnb :) 147 to moim zdaniem takie minimum :)

Flex kazdej firmy jest inny, wiec ciezko mi mowic, o jakims flexie to powinna byc decha. Ta PNB mimo iz jest przeznaczona do ostrej jazdy, to moim zdaniem i tak da sie na niej robic prawie wszystko :) (boxy i raile odpadaja)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki matzel za porady:)

teraz pozostaje tylko muszę zamówić i jak najszybciej na stok:)

 

[ Dodano: 19 Styczeń 11, 22:01 ]

podbijam jescze temat, bo ciągle zastanawiam się nad długością deski :roll:

mam do wyboru 147cm lub 151cm, matzel pisałeś, że 147 to minimum, a z tego co poczytałam to wynika, że taka decha powinna byc raczej dłuższa niż krótsza, więc chyba 151 będzie w sam raz:)

chciałabym jeszcze dzisiaj zamówić deskę, ale wolę się upwenić że wybrałam dobry rozmiar. Niby to tylko 4cm, ale jak to mówią:diabeł tkwi w szczegółach :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...