Skocz do zawartości

Deska snowboardowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałam zapytać czy na początek dla syna taka deska będzie odpowiednia nie tracąc za wiele pieniędzy, nie wiem czy to się sprawdzi przy bloku na górce;p

http://allegro.pl/deska-snowboardowa-z-wiazaniem-d la-dzieci-130cm-i1407943078.html chłopiec nigdy nie jeździł na czymś takim chodzi dosłownie na podwórku aby pojezdic

jak oceniacie taki wyrób?czy warto kupić ,czy wiązania będą trzymać

bardzo proszę o wasze opinie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupując coś takiego, skrzywdzisz dziecko.

To jest bardziej piankowa deska do prasowania niż coś, co się nadaje do jazdy, a tym bardziej nauki.

Już lepiej poszukać używanego sprzętu choćby na giełdach narciarskich (a że jesteś z internetu:P to allegro zostaje). Ale to wszystko przy założeniu, że chcesz, by dziecko się nauczyło jeździć na desce, oczywiście.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzmy szczerzy. Jest to cos snowboardowo podobnego.

Po kolei :)

Rdzen piankowy (kazda, nawet srednia deska ma rdzen drewniany) - na takim rdzeniu wykonywanie manewrow graniczy z cudem, decha nie ma zadnej elastycznosci, popu, czegokolwiek co ma prawdziwa decha.

Krawedzie (a raczej ich brak) - nie ma o czym mowic :) bez krawedzi, skrecanie jest niemozliwe.

Wiazania - ja bym sie bal jezdzic w zwyklych butach. Idea butow snowboardowych (oprocz przekladu sily z nog na deske itp. itd.) jest ochrona miedzy innymi kostki przed skreceniem.

 

Tak jak napisali, ta deska moze sie nadawac jedynie do cwiczenia wstawania i jazdy na kreche :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem takie coś w GoSport.

Myślałem, że to chociaż jakiekolwiek krawędzie ma, a to zaokrąglony plastik jakiś.

Ten kawałek shitu nie ma nawet płaskiego blatu, tylko jakieś takie powycinane od spodu trójkąty.

Nie mam pomysłu, jak na tym można zjeżdżać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...