Skocz do zawartości

Koszulki "Zimo Napierdalaj"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was pytanko: Bylibyście zainteresowani koszulkami z logo "Zimo Napierdalaj"?

Szczegóły:

Koszulki w rozmiarze 3XL - ponadwymiarowe

Kolor biały

 

Cena 45 zł~

 

 

 

 

Co do praw do grafiki to je posiadam.

 

Czekam na odpowiedzi!

 

Pozdrawiam!

Szerokich stoków!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasło i pomysł ciekawe. Jednak grafika mocno przeciętna. I jaki materiał i jakość tych koszulek bo uważam, że cena 45zł za sztukę jest mocno przesadzona. Koszt wykonania takich t-shirtów to max 15-20zł (w zależności od nakładu). Za produkcję własnych dobrej jakości polówek płaciłem z kumplami 35zł (przy 20 sztukach-a im więcej tym taniej). Tak więc może jakiś specjalny materiał czy zwykły t-shirt?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał nie jakiś chłam. 190 gramatura

 

No i oczywiście chodzi o rozmiar. 3XL to są podwójne koszty.

Aż się przeraziłem jak to zobaczyłem.

Taka produkcja kosztuje niewiele mniej niż podana cena.

 

Temat zakładam po to żeby sprawdzić czy opłacało by mi się zrobić koszulki dla mnie i dla znajomych i żeby chociaż troszkę się zwróciło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wbić pierwszą lepszą stronę z koszulkami. T-shirty z podaną przez Ciebie gramaturą można indywidualnie kupić z własnym nadrukiem za 20-30zł w rozmiarach nawet 3XL. Poza tym jest szereg firm które robią takie koszuleczki w nieco większych nakładach a co za tym idzie cena się obniża. Tak, że jeleni na kasę szukaj w innym miejscu :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę powodzenia.

Sam przedzwoniłem kilka drukarni i wiem jakie są ceny.

A to co jest na internecie za 25 zł po zliczeniu wszystkich kosztów wyjdzie 50+.

Liczy się firma koszulki, gramatura, wielkość nadruku, ilość kolorów nadruku, no i oczywiście wielkość zamówienia.

Zwykł nadruk to max A4. Ja proponuje nadruk wielkości całego przodu(gdzie znów cena koszulki radykalnie się zwiększa).

 

Nie chce się kłócić ani nikogo na nic namawiać, temat zrobiłem tylko żeby sprawdzić opinie ludzi na temat koszulek o podobnych walorach i cenie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze życzę powodzenia.

Sam przedzwoniłem kilka drukarni i wiem jakie są ceny.

A to co jest na internecie za 25 zł po zliczeniu wszystkich kosztów wyjdzie 50+.

Liczy się firma koszulki, gramatura, wielkość nadruku, ilość kolorów nadruku, no i oczywiście wielkość zamówienia.

Zwykł nadruk to max A4. Ja proponuje nadruk wielkości całego przodu(gdzie znów cena koszulki radykalnie się zwiększa).

 

Nie chce się kłócić ani nikogo na nic namawiać, temat zrobiłem tylko żeby sprawdzić opinie ludzi na temat koszulek o podobnych walorach i cenie.

 

 

Pozdrawiam

 

Kolego. Oprócz zajawki deską jestem również kibicem piłki i razem z kolegami niejednokrotnie zamawiałem czy to koszulki czy bluzy czy polo itp. Mam grono producentów, którzy za "Twoją" koszulkę wzięliby maksymalnie 15-20zł. Ode mnie ostatni post na ten temat :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze życzę powodzenia.

Sam przedzwoniłem kilka drukarni i wiem jakie są ceny.

A to co jest na internecie za 25 zł po zliczeniu wszystkich kosztów wyjdzie 50+.

Liczy się firma koszulki, gramatura, wielkość nadruku, ilość kolorów nadruku, no i oczywiście wielkość zamówienia.

Zwykł nadruk to max A4. Ja proponuje nadruk wielkości całego przodu(gdzie znów cena koszulki radykalnie się zwiększa).

 

Nie chce się kłócić ani nikogo na nic namawiać, temat zrobiłem tylko żeby sprawdzić opinie ludzi na temat koszulek o podobnych walorach i cenie.

 

 

Pozdrawiam

 

Kolego. Oprócz zajawki deską jestem również kibicem piłki i razem z kolegami niejednokrotnie zamawiałem czy to koszulki czy bluzy czy polo itp. Mam grono producentów, którzy za "Twoją" koszulkę wzięliby maksymalnie 15-20zł. Ode mnie ostatni post na ten temat :wink:

 

Skoro tak to poproszę o namiary. Oczywiście jeśli to nie sekret.

 

Aha no i koszulki są robione sitodrukiem, nie cyfrowo.

 

[ Dodano: |29 Lis 2011|, o 22:27 ]

Witam

 

Nadchodzi nowy sezon a wraz z nim kolejna partia koszulek.

Do nabycia pod linkiem:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15621455

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...