Skocz do zawartości

Doradźcie jaką deskę mam wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat, 191cm wzrostu i ważę 80kg choć mam zamiar wziąć się za siebie (poćwiczyć trochę na siłowni) i trochę przytyć (jakieś 85kg). Rozmiar buta 45 (29).Potrafię już w miarę dobrze jeździć, choć jeszcze wiele muszę się podszkolić. W tym roku popróbowałem swoich sił na snow parku (same upadki). :wink: Do tej pory wypożyczałem deskę oraz buty, muszę sobie kupić jakąś deskę i tu pytanie do Was:

jaka długość, giętkość, taliowanie :?:

 

Chcę jeździć normalnie po stoku, ale również skakać w snow parku. nie wiem czy lepiej wykonywać ewolucje na desce krótszej i bardziej miękkiej czy na twardszej i dłuższej. Wolę freestyle niż jakaś specjalnie szybka jazda po stoku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deskę mogę wydać niewiele, muszę się zorientować, bo gościu sprowadza u mnie jakieś używane, podobno tanio. Kupię jakąś używaną dechę, możliwe, że na allegro. Na pewno nie więcej niż 500zł za deskę razem z wiązaniami. :???: Bo teraz na więcej mnie nie stać, nawet to 500 to dużo.

Chodzi mi bardziej o wymiary i długość oraz giętkość, sam sobie coś znajdę, ew. jakieś przykładowe deski... :arrow:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonywac ewolucje w snowparku czyli

a) zaliczac kazdy box/rail itp itd

B) latac jak najdalej, krecac sie w powietrzu i podbijac przestworza

c) tak naprawde nie zalezy Ci za bardzo na snowparku i traktujesz to raczej jako "dwudniowa przygode" :)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...