Skocz do zawartości

pierwsza deska?


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

słyszałem, że na początek najlepiej jest kupić miękką deskę, tak? (tak jak zaznaczałem w poście powitalnym jestem zielony, więc się nie śmiejcie :))

a co z długością? mam 187 cm wzrostu i ważę 80 kg ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żebyś nie kupował z redeniem piankowym,tylko drewniany...

To chyba jedyne co ja moge wiedziec,a ty nie :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził na pierwszy raz pożyczyć deske,a nie kupowac od razu...

Tylko bez przesady jak moi rodzice,że jeżdże drugi sezon,i ciągle nie mam swojej deski -.-

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypożyczalni wiedza co dac noobowi,nie bedziesz napewno u nich pierwszy.

A deske lepiej najpierw pożyczyc chociażby dlatego jakby ci się nie spodobał ten sport

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że u mnie jest 30zł. za dzień,ale w samych górach jest drożej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na każdym stoku jest inna cena za wynajem deski ja bym ci radzil wypozyczyc deske od kogos z rodziny bo w tych wypozyczalniach niewiadomo z czego są te deski a jak ci dadzą kompletną lipe taką którą złamiesz i potem bedziesz mial tzw lipe :sad:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak na pierwszy raz to możesz sobie wypożyczyć deche :wink: w wypożyczalni dobiorą Ci sprzęcik , przetestujesz i będziesz mniej więcej coś wiedział. Jeśli nie kręci Cię szybka jazda , slalom itd to powinieneś wypożyczyć (kupić) deche fs/fr , fr/fs

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ma w tarnowie wypozyczac? chyba nie jedzie do tarnowa na deche :P:P mysle ze w górach tzn w Zakopcu znajdziesz tez cos ponizej takiej kwoty. No ale wybór należy do Ciebie , możesz kupić swój sprzęt a możesz najpierw wypożyczyć -> zależy na ile byś chciał wypożyczyć...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro mam jechać na 15-20 dni to przy cenie 50 zł w ogóle nie kalkuluje mi się wypożyczać... 30 zł jeszcze ujdzie, ale chyba jednak wolałbym mieć swoją osobistą deskę

 

http://www.skiteam.pl/snowboard/Deski/Technine/CLASSIC-SPLIT-T/

http://www.hase.pl/product-pol-1149764811-Hammer-Logo.html

 

te dwie polecał mi mój znajomy, co o nich sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...jak wypożyczasz na kilka dni od razu to oni Ci to inaczej kalkulują no ale jak miałbyś wypożyczać przez tak długi czas to faktycznie lepiej będzie zakupić własny sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...