Skocz do zawartości

Sapient Evolution


Rekomendowane odpowiedzi

No hej, ja znowu z pytaniem jak co jakis czas :D

Generalnie mam troche kasy odlozone, czytam same pochlebne opinie o sapientach i ze to generalnie ostatni moment zeby kupic te deski. Evo kosztuje 700zl co jest calkiem swietna cena a ja akurat mam te pare drobnych odlozone ostatnich na czarna godzine, wiec stwierdzilem ze chyba warto je spozytkowac...

Jak z ta deska? No generalnie musze powiedziec, ze sredniozaawnsowany to jak na moje skromne umiejetnosci bedzie chyba troszenke za wczesnie, chociaz generalnie ostatnio smigalem nawet po czarnej trasie, skrety lacze calkiem plynnie, generalnie sie nie przewracam i rzeczywiscie wywrotki zdarzaja sie sporadycznie i to glownie z powodu wrednego lodu wystajacego spod milego sniezku. Trzeci sezon na moich girach blat gosci, a ja nieskromnie od przyszlego sezonu chce zaczac jezdzic na snowparki i zaczac robic to, co chcialem od samego poczatku wsiadajac na deche - fristajlic w cholere ile sie da. ;) W tym sezonie nawet nie bede jeszcze na niej jezdzil, bo na wiazania juz pieniedzy miec nie bede, ale moze kupic blat zawczasu jak teraz jest taka mozliwosc? Czy dla osoby stawiajacej pierwsze kroki z trickami i jezdzacej w miare opanowanie juz i bez problemu ta deska nie bedzie za trudna?

176/79-82 wagi, wiec blat generalnie chyba 157?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blat generalnie chyba 157...

... a nawet mniej. Do freestyle weź sobie najwięcej 155. A co do samego evo to Matzel go ma i na razie słyszę tylko jaka to ta deska jest "och i ach", więc musi być dobra :D A tak na serio to evo jest na serio świetną deską do parku. Za tą cenę na 100% lepszej nie znajdziesz. Blat kup jak najwcześniej bo sapienty zaraz z magazynów wyjdą na dobre, a ty jako początkujący poradzisz sobie spokojnie w parku :) No wiadomo, że nie od razu będziesz Shaun'em White'm ale to zawsze coś :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z freestylowych deseczek sapienta evolution jest najlepszy. Dostał certyfikat good wood więc możesz na tą deseczkę liczyć. a jeśli chcesz jeździć freestylowo to deseczka z musu ma być krótka żeby dobre łapać graby i nie mieć problemów z ollie. 153 będzie idealna. 157 to będzie za długa, bardziej pod AM/FR

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 147 swojego evo ;D przy masie 60kg :) 153 bedzie bardzo fajna do krecenia sie na boxach, railach itp. 157 do dlugich skokow :) sam jestem poczatkujacym skaczacym, wiec sie nada :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po moich dzisiejszych bs360 i pierwszym w zyciu indy bez walenia w uja biore :D

doradzicie dodatkowo jakies wiazania do tego modelu? tak do 600-700?

 

http://allegro.pl/nowy-sapient-evolution-157cm-wide-nowe-drake-king-i1388731322.html

a moze taki zestaw, czy nie oplaca sie brac z tymi drakeami? ten dopisek wide przy desce to chyba jakas polymka, bo talia 257 to chyba nie jest typowo wideowa deska nie?

Wezme 157 bo wole polatac, boxy i raile szczerze malo mnie kreca, zreszta na raila w zyciu bym nie wszedl a) balbym sie o jaja B) balbym sie ze zlamie deske ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...