Skocz do zawartości

gogle


Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie mam problem, jako osoba z wadą wzroku jestem zmuszony nosić okulary i czy znacie jakieś gogle przystosowane do tego typu ułomności? Mam swoje stare gogle ale żeby je założyć musze mieć na nosie moje stare małe okulary, ale i tak troche uwiera, jesteście mi w stanie coś polecić?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ,

Są takie google , ktore sa przystosowane aby nosic pod mini okulary. Posiadaja powiekszona szybke i sa przystosowane do okluarów. Szczerze to nie znam dokładnej nazwy ani firmy takich googli , ale te co polecił Tosiek powienny byc dobre.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smith monashe otg albo knowlege otg. Wszystkie google w ofercie smitha z dopiskiem OTG sa dla osob noszacych okulary :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam uczulenie chyba na soczewki bo próba takowa była ale każda się kończyła trzymiesięczną kuracją z maściami i kroplami do oczu a próbowałem z różnymi soczewkami i płynami żeby sprawdzić czy to nie jest tak że jestem uczulona na jakiś rodzaj płynów do soczewek :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy miałeś takowe testy? Bo ostatnio weszły soczewki bardziej uniwersalne dla różnych rodzajów oczu. kiedyś się różniły bardzo krzywizną teraz chyba to zuniwersalizowali i w razie czego próbuj soczewek nawilżanych. ja takich używam i normalnie jakby nic nie było pod powiekami :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...